Bus kuriamas „Saulėlydžio“ serialas

Bus kuriamas „Saulėlydžio“ serialas

Kadais masinio populiarumo susilaukusi „Saulėlydžio“ (angl. Twilight) saga atgims naujam gyvenimui, nes studija „Lionsgate Television“ pradeda kurti naują serialą, paremtą autorės Stephenie Meyer knygomis. Apie tai pranešė didžiausias Holivudo naujienų portalas „The Hollywood Reporter“.

Kol kas visas projektas yra tik pačiose pirmose stadijose – projektas dar neturi „nuolatinių namų“. Kitaip tariant, dar nėra jokio televizijos kanalo ar platformos, kuri planuoja išleisti šį serialą į viešumą. Tiesa, prie projekto jau prisijungė scenaristė Sinead Daly, anksčiau rašiusi scenarijus serialams „Užauginti vilkų“ (angl. Raised by the Wolves), „Meluok man“ (angl. Tell me Lies) bei „Vaikštantys numirėliai: pasaulis anapus“ (angl. The Walking Dead: World Beyond).

Portalui artimi šaltiniai taip pat pranešė, kad knygų autorė S. Meyer bus aktyviai įsitraukusi į knygų adaptaciją televizijai, bet iki šiol dar kol kas nežinoma, nei kada serialas bus pradedamas kurti, kada bus ieškoma aktorių ir kokiu metu jis turėtų išvysti dienos šviesą.

Pati „Saulėlydžio“ saga buvo itin sėkminga visame pasaulyje, bendrai visi penki filmai uždirbo 3,4 mlrd. dolerių ir ilgą laiką buvo stiprus popkultūros formavimo ženklas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles