Russelas Crowe vaidins istorinėje dramoje

Russelas Crowe vaidins istorinėje dramoje

Russellas Crowe‘as ruošiasi vaidinti išgyvenimo dramoje „Smėlis ir kraujas“ (angl. „In Sand and Blood“), kurios veiksmas vyksta Afrikoje XIX a. pradžioje. Projektas pradėtas plėtoti dar 2010 m. Scenarijų būsimam filmui pagal amerikiečių rašytojo Deano Kingo negrožinės literatūros knygą „Skeletai Saharoje: tikra išgyvenimo istorija“ (angl. „Skeletons on the Zahara: A True Story of Survival“) rašo „Visuomenės priešų“ (angl. „Public Enemies“) scenarijaus autorius Ronanas Bennettas. Juostą režisuos Saulas Dibbas, sukūręs tokius filmus kaip „Prancūziška suita“ (pranc. „Suite francaise“, 2014 m.) ir „Hercogienė“ (angl. „The Duchess“, 2008 m.).

Istorija pagarsėjo tada, kai savo išgyvenimais pasidalijo amerikietis laivo kapitonas Jamesas Riley‘is – 1815 m. jis ir jo įgula buvo sučiupti po laivo sudužimo negyvenamame Afrikos krante, Saharos pakrašty. 1817 m. išleista knyga „Autentiškas pasakojimas apie amerikietiško prekinio brigo netektį“ (ang. „Authentic Narrative of the Loss of the American Brig Commerce“), o vėliau pakartotinai buvo perleista nauju pavadinimu „Kančios Afrikoje“ (ang. Suffering in Afrika“), kur buvo papasakota, kaip vietiniai plėšikai juos sugavo ir pavertė vergais.

J. Riley pasisekė įkalbėti arabą vergų pirklį nupirkti jį ir keletą jo įgulos narių, tada J. Riley pirklį apgavo, įtikinęs, kad šis už juos gaus daugiau pinigų, pardavęs juos Maroko uoste europiečiui pareigūnui.

Knyga tapo bestseleriu ir JAV prezidentas Abrahamas Lincolnas mėgo ją cituoti kaip vieną iš labiausiai jį įkvėpusių kūrinių.

Tai nebus pirmas kartas, kai žiūrovai kino ekranuose R. Crowe‘ą išvys stovintį denyje – jūrininko kepurę jam jau teko pasimatuoti 2003 m., kai filme „Komandoras: kita pasaulio pusė“ (ang: „Master and Commander: the Far Side of the World“) įkūnijo kapitoną Jacką Aubrey.

Be to, Oskaro laureatas R. Crowe pernai debiutavo ir kaip režisierius su karine drama „Vandens ieškotojas“ (angl. „Water Diviner“), kuriame vaidino ir pats (Lietuvoje 2015 m. kovo 13 d. numatyta premjera neįvyko), o artimiausiu metu jį bus galima išvysti Shane‘o Black‘o mistiniame kriminaliniame trileryje „Šaunūs vyrukai“ (angl. „The Nice Guys“), kuriame vaidina kartu su Ryanu Goslingu ir Kim Bassinger.

Užuominą apie savo naują vaidmenį R. Crowe‘as paskelbė rugsėjo 24 d. socialinio tinklo Twitter paskyroje, nurodydamas, kad jau pradėjo tam ruoštis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles