„Ugnies žiedas 2“ vis dar gali išvysti dienos šviesą

„Ugnies žiedas 2“ vis dar gali išvysti dienos šviesą

Prieš kelias savaites pasirodę pranešimai, kad populiarusis 2013 metų mokslinės fantastikos filmas „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“) veikiausiai nesulauks tęsinio, ilgainiui buvo paneigti. Dabar filmo gerbėjus nuramino ir antrąją dalį pažadėjusi sukurti „Universal“ studija.

Pasak oficialaus pranešimo, 2017 metų rugpjūčio 4 dieną „Ugnies žiedas 2“ kino teatruose, priešingai nei buvo skelbta anksčiau, nepasirodys. Jo vietą užims didžiulės sėkmės sulaukusio filmo „Aukšta klasė“ (angl. „Pitch Perfect“) trečioji dalis. Į filmą dar kartą sugrįš aktorės Anna Kendrick ir Rebel Wilson.

Visgi „Universal“ suskubo nuraminti, kad pasak jų turimų įsipareigojimų „Ugnies žiedas 2“ tikrai išvys dienos šviesą. Filmą buvo planuojama pradėti kurti jau šių metų pabaigoje, tačiau dabar tai buvo nukelta neapibrėžtam laikotarpiui. Pirmosios dalies scenaristas ir režisierius Guillermo del Toro, artimiausiu metu išleisiantis itin laukiamą siaubo filmą „Tamsi viršukalnė“ (angl. „Crimson Peak“), neliks be darbo – jis pareiškė rudenį kursiantis nebrangų nepriklausomą filmą ir kuriam laikui nukels planus kurti dar vieną įspūdingą mokslinės fantastikos juostą.

Primename, kad „Ugnies žiedas“ pasakojo apie ateitį, kurioje iš vandenyno išnyrantys monstrai kelia grėsmę žmonijos egzistavimui. Jų sustabdymui yra sukuriami milžiniški robotai, o jų tarpusavio kovos pavertė filmą vienu įspūdingiausių reginių kine pastaruoju metu. Nors „Ugnies žiedas“ nesusilaukė beprecedentės finansinės sėkmės – tik po pasirodymo Kinijoje filmo pasaulinis uždarbis šoko iki 411 milijonų dolerių, kas 190 mln. kainavusiam filmui nėra daug, – noras išvysti filmo tęsinį tik auga ir panašu, kad anksčiau ar vėliau antroji dalis pasirodys.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Geniux as / 2018 vasario 5

    Čia 1 dalis kol

  2. Geniux as / 2018 vasario 5

    Čia juk 1 dalis kol