Christopheris Lambertas gali tapti blogiuku ketvirtojoje „Nesinaikinamų“ dalyje

Christopheris Lambertas gali tapti blogiuku ketvirtojoje „Nesinaikinamų“ dalyje

Anot Jeano – Claude‘o Van Damme‘o, prancūzų aktorius Christopheris Lambertas prisijungs prie Sylvesterio Stallones suburtų kiečiausių veiksmo filmų aktorių komandos „Nesunaikinamų“ (angl. „Expendables“) serijoje.

Trečiadienį į televizijos laidą „C à vous“ pakviestas Christopheris Lambertas į klausimus, susijusius su jo dalyvavimu amerikietiškos juostos aktorių atrankoje, pateikė labai aiškius atsakymus. Tai būtų jau ketvirta filmų serijos „Nesunaikinami“ dalis, į kurią susibūrė žymiausi XX a. 9-ojo dešimtmečio veiksmo filmų aktoriai. „Filmo prodiuseris ir scenarijaus autorius Sylvesteris Stallone tikrai nori, kad aš prisijungčiau“, prieš kameras patvirtino „Kalniečio“ (angl. „Highlander“) žvaigždė.

C. Lambertas, prisijungdamas prie „Nesunaikinamų“ komandos, gali pasekti J. C. Van Damme‘o, vaidinusio pagrindinį antagonistą antrojoje šios serijos dalyje ir Melo Gibsono, įkūnijusio piktadarį trečiajame filme, pėdomis. Žinoma, jei tik ketvirta dalis iš viso bus kuriama. Trečioji serijos dalis „Nesunaikinami 3“, kurioje C. Lambertas jau turėjo vaidinti, nepateisino finansinių lūkesčių ir smarkiai nusileido dviem pirmiesiems filmams. Dėl vos 10 dienų likus iki premjeros pasklidusios piratinės filmo versijos „Nesunaikinami 3“ surinko tik 206,1 mln. JAV dolerių, iš jų – varganus 39 mln. uždirbo gimtinėje. O pats S. Stallone atrodo labiau suinteresuotas paskutinio filmo, pasakojančio apie Džono Rembo nuotykius, „Rembo: paskutinis kraujas“ (angl. „Rambo: Last Blood“), kuris kino sales turėtų pasiekti 2016 m. paruošiamaisiais darbais.

Bet kokiu atveju C. Lambertą netrukus bus galima išvysti vintažinėje Holivudo komedijoje „Tegyvuoja Cezaris!“ (angl. „Hail, Caesar!”) – naujame ir labai laukiamame Oskaro laureatų brolių Coenų filme, kurio premjera JAV numatyta 2016 m. vasario 5 d., o dar anksčiau – gruodžio 9 d. jis pasirodys Claude‘o Lelouche‘o režisuotoje nuotykių komedijoje „Vienas plius viena“ (pranc. „Un plus une“), kartu su Oskaro laureatu Jeanu Dujardinu ir Elsa Zylberstein.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles