„Oro gvardija 2“ nagrinės dronų karus ir naikintuvų pilotų eros pabaigą

„Oro gvardija 2“ nagrinės dronų karus ir naikintuvų pilotų eros pabaigą

Nuo pirmųjų oficialių pranešimų apie „Oro gvardijos“ antrąją dalį praėjo beveik penkeri metai ir galiausiai viskas pradėjo judėti vis spartesniu ritmu. Po pirmųjų kalbų buvo svarstoma pirmosios dalies žvaigždei Tomui Cruise‘ui suteikti mažą vaidmenį, tačiau bėgant laikui jo svarba filme išsipūtė iki pagrindinio vaidmens.

Ilgai aptarinėjamas projektas po truputį ima įgauti formą. Berlyne vykusio „Terminatoriaus: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) pristatymo metu kino studijos „Skydance“ vadovas Davidas Ellisonas teigė, kad filmui scenarijų šiuo metu rašo scenaristas Justinas Milesas. „Justinas rašo scenarijų filmui šiuo metu, kai dabar kalbamės. Jis turi labai smarkiai atnaujinti pirmosios dalies esmę, pritaikyti ją šiuolaikinėms dienoms ir Jūrų laivyną parodyti tokiu, koks jis dabar yra. Šis filmas nebūtų toks, koks buvo, jei jame nebūtų Maveriko, todėl jis tikrai sugrįš ir antrojoje dalyje. Žmonės net nežino, ko tikėtis iš naujo filmo, todėl labai laukiu, kol galėsime jiems parodyti juostą“, – apie būsimą filmą pasakojo D. Ellisonas.

Tuo tarpu studijos komercijos vadovė Dana Goldberg patvirtino, kad filmas rodys kaip Jūrų laivynas keitėsi iš senų laikų į dabartinius karus, kai dangų valdo nebe naikintuvų pilotai, o bepiločiai orlaiviai. „Stebint dabartinius karus, matome, kad danguje nebevyksta šunų pjautynės, vyrai naikintuvuose nebestoja vienas prieš kitą taip, kaip tai buvo daroma anksčiau. Dabar yra visiškai kine neišplėtotas pasaulis, kai nuolat tobulėja dronų technologijos, o penktosios kartos naikintuvai bus paskutiniai, kuriuos pilotuos žmonės. Jūrų laivynas jau nebe toks, koks buvo, kai pasirodė pirmasis filmas ir mes tai parodysime“.

D. Goldberg taip pat patvirtino, kad filme bus daug praktinių efektų. „Mes žinome Tomą Cruise‘ą, jis 100% norės atlikinėti didžiąją dalį scenų ir pats sėdėti orlaiviuose, todėl praktinių efektų bus tikrai daug“. Jos teigimu, filmas bus išleidžiamas ir 3D ir IMAX formatu.

Pirmasis filmas, pasirodęs 1986 metais buvo finansinis hitas. Jis tuomet kinuose sugebėjo uždirbti beveik 360 milijonų dolerių ir pelnė 1 Oskaro apdovanojimą. Kol kas dar nepranešama, kada tiksliai pasirodys „Oro gvardija 2“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles