Steve’as Guttenbergas atskleidė, kad planuojamas dar vienas „Policijos akademijos“ filmas

Steve’as Guttenbergas atskleidė, kad planuojamas dar vienas „Policijos akademijos“ filmas

Praėjus 24 metams nuo paskutiniojo „Policijos akademijos“ (angl. „Police Academy“) filmo „Misija Maskvoje (angl. „Police Academy: Mission to Moscow“, 1994 m.), žiūrovų sutikto, švelniai tariant, ne itin gerai, daugelis nė nesusimąstė apie galimybę pratęsti šią 7 filmų seriją. Bet dėl tęsinių eros ir 80-ųjų nostalgijos, „Policijos akademija“ grįžta.

Steve’as Guttenbergas, atlikęs pagrindinį, pareigūno Kerio Mahonio vaidmenį  „Policijos akademijos“ serijos filmuose, pirmadienį pasidalijo žinute Twitteryje, kurioje užsiminė apie naują filmą.

Po fano klausimo, ar bus dar viena „Policijos akademijos“ dalis ir ar įmanoma ją perkelti į Londoną, aktorius atsakė tokia žinute: „Adamai, kitas „Policijos akademijos“ filmas bus. Kol kas dar neturiu detalių, bet jis jau ruošiamas dovanų maiše!“.

Pirmasis filmas buvo skirtas suaugusiems, tačiau serijai prastėjant ir surenkant vis mažiau pinigų, studija nusprendė eiti mažiau ribotu keliu ir atsižvelgti ir į paauglių auditoriją, o vėliau pasirodė ir to paties pavadinimo animacinis serialas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles