Išleistas pirmasis filmo „Liepos 22-oji“ anonsas

„Netflix“ imasi naujų iniciatyvų su savo filmais ir planuoja transliuoti stiprias juostas, kurios tikrai pretenduoja į apdovanojimus bei liks aktualios tol, kol gyvuos šis transliuotojas. Šiemet „Netflix“ ruošiasi išleisti net tris aukštos kokybės filmus ir visa tai prasideda su Paulo Greengrasso filmu „Liepos 22-oji“ (angl. „22 July“), kuris, tikimasi, pretenduos į „Oskarą“.

Interneto transliacijų gigantė filmą „Liepos 22-oji“ pasauliui planuoja išleisti trečiadienį, spalio 10 d. Juosta ne tik bus pradėta transliuoti šioje interneto platformoje ir ją prenumeruojantiems žiūrovams, bet „Netflix“ taip pat suteikė teisę šį filmą rodyti keliems atrinktiems kino teatrams tam, kad jis galėtų pretenduoti į „Oskaro“ ir/ar „Auksinio gaublio“ apdovanojimus.

Rugsėjo 4 d. „Netflix“ išleido pirmąjį oficialų šio filmo anonsą. Filme „Liepos 22-oji“ „Oskarui“ nominuotas filmų kūrėjas P. Greengrassas, pasakoja tikrais įvykiais paremtą istoriją apie padarinius, kilusius po kraupios teroro atakos Norvegijoje. 2011 m. liepos 22 d. 77 žmonės buvo nužudyti, kai radikaliųjų dešiniųjų šalininkas, dėmesiui nukreipti susprogdinęs bombą prie Norvegijos vyriausybės pastato, po beveik poros valandų surengė masines šaudynes paauglių lyderystės stovykloje Utiojos saloje. Juostoje „Liepos 22-oji“ naudojamasi vieno iš išgyvenusiųjų šį teroro aktą psichologine ir emocine kelione ir taip parodomas visos šalies kelias išgijimo ir susitaikymo su šia nelaime link.

Parašytas ir režisuotas P. Greengrasso filmas remiasi Åsne Seierstad knyga „Viena iš mūsų: atakos Norvegijoje istorija – ir tai, kas buvo po to“ (angl. „One of Us: The Story of an Attack in Norway – and Its Aftermath“). FIlmas „Liepos 22-oji“ prodiusuojamas Scotto Rudino, P. Greengrasso, Gregory‘io Goodmano ir Eli Bush. Filme vaidina Andersas Danielsenas Lie, Jonas Øigardenas, Jonas Strand Gravlis, Maria Bock, Thorbjørnas Harras, Ola G. Furuseth. Seda Witt, Isakas Bakli Aglenas.

Tai bus pirmasis filmas iš trijų, kuriuos šiemet išleidžia „Netflix“. Po „Liepos 22-osios“ premjeros, „Netflix“ savo žiūrovams pristatys kitą filmą – antologinį vesterną „Baladė apie Busterį Skragsą“ (angl. „The Ballad of Buster Scruggs“), kuris pasirinktuose kino teatruose JAV bus rodomas nuo lapkričio 16 d. Filmo režisieriai – broliai Ethanas ir Joelis Coenai, o jų režisuotos istorijos pradžia buvo antologinis televizijos serialas, kuris dabar tapo filmu.

Trečiasis filmas pasirinktuose kino teatruose pasirodys šių metų pabaigoje. Juodai balta  pripažinto režisieriaus Alfonso Cuarono drama „ROMA“. Šis filmas pasirodys prieš žiemos šventes, o kino ekranus pasieks gruodžio 14 d. Visi trys tekste paminėti filmai bus rodomi 10-12 kino teatrų visoje JAV teritorijoje su didžiosiomis premjeromis Niujorke ir Los Andžele.

Ar šiemet „Netflix“ pavyks užsidirbti „Oskaro“ nominaciją? Peržiūrėjus filmo „Liepos 22-oji“ pirmąjį anonsą, panašu, kad šansų tikrai yra. Įsitikinkite patys:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles