Režisierė Patty Jenkins pasidalina planuojamais „Nuostabiosios moters“ filmais

Režisierė Patty Jenkins pasidalina planuojamais „Nuostabiosios moters“ filmais

Vakar „Warner Bros“ studija pasidalino pirmuoju „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) tęsinio anonsu. Pirmasis filmas sulaukė ne tik puikių atsiliepimų bei finansinio pasisekimo, bet ir turėjo įtaką populiarių filmų tendencijoms – po jo pasirodymo atsirado daugiau moterų vedamų superherojų filmų. Nenuostabu, kad studija deda dideles viltis į „Nuostabiąją moterį 1984“, o sugrįžtanti režisierė Patty Jenkins ir pagrindinė aktorė Gal Gadot jau turi planus dėl šios superherojės ateities.

Brazilijoje vykusiame CCXP renginyje interviu davusi P. Jenkins patvirtino – trečiasis „Nuostabiosios moters“ filmas tikrai bus. Nelinkusi komentuoti, apie ką bus naujasis projektas, režisierė atskleidė, kad visa istorija ir tematikos jau yra suplanuotos. Vis dėlto trečiasis filmas nepasirodys dar ilgą laiką, nes tiek režisierė, tiek pagrindinė aktorė nėra linkusios skubėti ir planuoja atsikvėpti po „Nuostabiosios moters 1984“ su kitais projektais.

Tuo tarpu, nors dar oficialiai nepatvirtinta, tačiau „Warner Bros“ studija taip pat planuoja ir papildomą amazonių filmą. Šalutinis projektas vyktų Temiskiroje – amazonių gimtojoje saloje, iš kurios ir kilo Nuostabioji moteris. Žinant, kad ši vietovė turtinga mitologijos bei istorijos, šis šalutinis projektas turi užtektinai medžiagos naujam „DC“ visatos filmui, su ar be aktorės G. Gadot.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles