„Juodosios panteros“ belaukiant: atskleista filmo trukmė ir nauji veikėjai

„Juodosios panteros“ belaukiant: atskleista filmo trukmė ir nauji veikėjai

„Marvel“ istorijų mylėtojai, besiskundžiantys per ilgos trukmės juostomis, greitai gaus dar vieną šansą paburbėti – jau vasario mėnesį pasirodysianti „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“, rež. Ryan Coogler) taip pat viršys dviejų valandų trukmę. O tiksliau –  truks 135 minutes.

Kaip parodė „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice league“), trumpiau ne visada yra geriau, tad bus sekama pasisekimo sulaukusių juostų – „Galaktikos sergėtojai“ („Guardians Vol. 2“), „Žmogus-voras: grįžimas namo“ („Spider-Man: Homecoming“) ir kt. – trukmės pėdomis, žiūrovų dėmesį prikausčiusiomis daugiau nei 130-iai minučių.

Nudžiugti turėtų ir hip hopo atlikėjo Kendrick‘o Lamar‘o muziką mėgstantys gerbėjai – atskleista, kad jo kurta muzika skambės būtent šiame filme.

Na ir svarbiausieji – filmo veikėjai ir jų biografijos, leidžiančios žvilgtelėti, kokie nuotykiai dėsis naujausioje juostoje.

Pagrindinis herojus, Juodoji Pantera, trumpiau T’Čala – kurį įkūnys Chadwick‘as Boseman‘as, – tapęs naujuoju Vakandos karaliumi kovos ne tik su tėvo netekimo skausmu, bet ir realiomis grėsmėmis – šalį puolant priešams, teks matuotis didesnės jėgos, greičio ir pojūčių šarvus.

Okoje, kurios vaidmenį atlieka Danai Gurira, yra visų moteriškosios specialiųjų pajėgų grupės vadė, nebijanti aukoti gyvybę Vakandos ir naujojo karaliaus labui. Tvirta tradicijų sekėja, į kovą traukianti ietį, savo tvirtybę šaliai ir karaliui matuos, kai T’Čala užginčys senąsias Vakandos taisykles.

Lupita Nyong’o, įkūnysianti Nakiją, šiame filme taps šnipe, grįžusia iš misijos užsienyje tam, kad nuolatos įsitraukdama į konfliktus savo sugebėjimais pagelbėtų kitiems.

Į blogiukų pusę stos Erikas Stivenas, (aktorius Michael B. Jordan), gavęs Kilmongerio pravardę po karinės tarnybos juodųjų pajėgų pusėje, dingęs iš akiračio ir vėl pasirodęs sukelti grėsmę ne tik Vakandai, bet ir T’Čhalos artimiausiems žmonėms.

M’Baku (aktorius Winston Duke), apsiginklavęs Džabari medine ginkluote ir kovos kariais, yra atsiskyrusios nuo Vakandos gyvenimo genties lyderis. Tad atėjus naujam karaliui į šalies sostą, M’Baku susiduria su iššūkiu – ar stoti į kovą gintis nuo piktybinių išorinių jėgų.

Na ir pagaliau, turime „Kapitono Amerikos: pilietinio karo“ herojų Everetą Rosą, įkūnytą Martino Freemano. Čia CŽV atstovas jungiasi prie T‘Čalos, kai abu yra užpuolami to paties priešo: Uliso Klaue.

Kaip visiems šiems herojams seksis ginant Vakandą, nuotykių ištroškusieji ir daugiau nei dvi valandas išsėdėti nepabūgę sužinos jau visai netrukus  – „Juodosios panteros“ premjera Lietuvos kino teatruose – jau vasario 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles