Paskutiniajame „Pamišusio Makso: įniršio kelio“ anonse galiausiai girdimas Makso balsas

Kino studija „Warner Bros.“, likus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms, paskelbė paskutinįjį savo naujojo filmo „Pamišęs Maksas: Įniršio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) anonsą, kuris išlaiko tokią pat fantastišką stilistiką, tik turi vieną esminį skirtumą. Galiausiai, po pačių įvairiausių erzinimų ir neatskleidimų, pirmą kartą galime išgirsti Makso balsą.

Galbūt veikėjo balsas ir nebūtų toks esminis dalykas, tačiau šis nesuprantamas smalsumas kamavo visus nuo pat pirmųjų filmo kadrų, kuriuos galėjome išvysti dar pernai metais. Ir štai, pagaliau, jis buvo atskleistas. Ir nors daugumai gali atrodyti, kad skirtumo nėra, nes Tomas Hardy‘is yra Tomas Hardy‘is ir stebuklų nebus, aktorius gerokai pažemino savo balsą. Jis visiškai kitoks nei kituose filmuose. Ir žinoma, anonse matome daug daugiau Charlize Theron, kuri čia bus viena pagrindinių veikėjų.

Be viso to, anonse galime išvysti dar ir visokio kito gėrio – sprogimų, dar daugiau specialiųjų efektų ir trumpų kadrų, kurie neneša jokios žinios. Kitaip tariant, studija su visais savo anonsais sugebėjo parodyt daug, bet absoliučiai nieko neatskleisti. Ir tai yra įdomu, nes anonsais galima mėgautis ir nebijoti išsispoilinti sau dalį filmo. Tai labai pagirtinas darbas.

Filmas pasakos apie praeities kankinamą Pamišusį Maksą, kuris tiki, kad geriausias būdas išlikti – klaidžioti vienam. Nepaisant to, jis netyčiom prisijungia prie bėglių grupės, iš Dykynės sprunkančių kariniais automobiliais, kurių koloną valdo imperatorė Furiosa. Jie sprunka iš Citadelės, valdomos Imortano Džo, praradusio kažką labai vertingą. Įsiutęs karo vadas surenka visus savo gaujos narius ir persekioja sukilėlius pavojingame kelyje.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks Tomas Hardy‘is, Charlize Theron, Nicholas Houltas, Courtney Eaton, Nathanas Jonesas ir kt.
„Pamišęs Maksas: Įniršio kelias“ Lietuvos kino teatrus šturmuos gegužės 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles