„Zulanderio 2“ kūrėjai numetė bombą – į filmą pakvietė Justiną Bieberį

„Zulanderio 2“ kūrėjai numetė bombą – į filmą pakvietė Justiną Bieberį

Tai turbūt viena skandalingiausių šios dienos naujienų, mat pop muzikos atlikėjas Justinas Bieberis savo „Twitter“ paskyroje pranešė apie prisijungimą prie vieno itin gerbėjų laukiamo filmo. Ir ne šiaip sau filmo, o prie ypatingos komedijos tęsinio „Zulanderis 2“ (angl. „Zoolander 2“).

Ir nors tai atrodo kaip ne itin juokingas pokštas, ši žinia yra tikrų tikriausia tiesa. Kol kas nei atlikėjas, nei pagrindinius vaidmenis atliekantys Benas Stilleris ir Owenas Wilsonas plačiau nepaaiškino, ką konkrečiai vaidins J. Bieberis, bet jis filme tikrai bus.

B. Stilleris ir O. Wilsonas apie savo planus kurti 2001 metų hito tęsinį pranešė kovą, kai žengė podiumu Valentino madų šou. Filmo scenarijų rašo B. Stilleris ir Justinas Theroux, o režisieriaus kėdėje sėdės pats B. Stilleris. Jis teigė, kad antroji dalis bus dar galingesnė už pirmąją. „ „Zulanderis 2“ bus lyg viena didelė ir beprotiškai galinga bomba. Tik gera bomba, kuri sprogs ir neš tik džiaugsmą“, – teigė aktorius ir režisierius.

B. Stilleris pabrėžė, kad 2001 metais pasirodęs filmas užsidirbo per 60 milijonų dolerių, kas tiems laikams ir komedijai buvo visai nemažai. Dabar jis įsikinęs, kad filmas uždirbs gerokai daugiau ir tai visiškai tikėtina, atsižvelgiant į tai, kokią stiprią gerbėjų bazę turi ši jau kultine tapusi komedija. Ypač kalbant apie namų rinką – JAV.

Kartu su B. Stilleriu ir O. Wilsonu juostoje taip pat pasirodys Willas Ferrellas, Penelope Cruz, Billy’is Zane’as ir kt.

„Zulanderis 2“ kino teatrus pasieks kitų metų vasario 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles