Gali būti, kad „Marvel“ jau surado naująjį Žmogų-vorą

Gali būti, kad „Marvel“ jau surado naująjį Žmogų-vorą

„Marvel“ ir „Sony“ studijų šiuo metu ieškomas aktorius, įkūnysiantis legendinį komiksų veikėją Žmogų-vorą „Marvel“ kuriamuose filmuose, yra viena didžiausių ir atidžiausių narpliojamų pramogų pasaulio temų. Kaip praneša „Latino Review“, panašu, kad jau rastas pagrindinis kandidatas šiam vaidmeniui – Asa Butterfieldas.

Aktorius yra geriausiai pažįstamas kaip pagrindinio vaidmens atlikėjas filmuose „Hugo išradimas“ (angl. „Hugo“) bei „Enderio žaidimas“ (angl. „Ender‘s Game“). „Latino Review“ žiniomis, jis buvo pagrindinis „Marvel“ pasirinkimas nuo pirmųjų dienų ir šiuo metu su aštuoniolikmečiu yra deramasi dėl kontrakto sąlygų.

Ši žinia, net jeigu vis dar esanti gandų lygyje, sutampa su neseniai „The Wrap“ paskelbtu penkių aktorių sąrašu, kurį „Marvel“ buvo paruošę ieškodami naujojo Žmogaus-voro. Iš viso buvo penki aktoriai, kuriais domėjosi studija: Natas Wolffas, suvaidinęs dviejuose pagal Johno Greeno romanus sukurtuose filmuose „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in Our Stars“) bei „Popieriniai miestai“ (angl. „Paper Towns“); Timothee Chalametas, pažįstamas iš serialo „Tėvynė“ (angl. „Homeland“); Liamas Jamesas, vaidinęs filme „Kelias atgal“ (angl. „The Way, Way Back“); Tomas Hollandas, pasirodęs juostoje „Pragaras rojuje“ (angl. „The Impossible“) bei jau minėtasis A. Butterfieldas.

Tikimasi, kad „Marvel“ galutinai apsispręs dėl aktoriaus artimiausiomis savaitėmis, tačiau dar neaišku, ar jie tai paskelbs oficialiai. Tiesa, dabar jau neabejojama, kad žiūrovai naująjį Žmogų-vorą pirmą kartą išvys kitų metų filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Filmas yra pradedamas filmuoti jau už savaitės, todėl toks skubėjimas iš „Marvel“ pusės yra suprantamas.

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ kino teatruose pasirodys 2016 metų gegužės 6 dieną. Tuo tarpu solinis projektas apie Žmogų-vorą yra numatomas 2017 metų liepos 28 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles