„Iksmenai: Apokalipsė“ bus paskutinis filmas apie Iksmenus?

„Iksmenai: Apokalipsė“ bus paskutinis filmas apie Iksmenus?

„Fox“ studijos kuriama „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) franšizę pastaruoju metu keičiasi vis labiau, tačiau pastarosiomis dienomis pasirodę gandai gali reikšti rimčiausius pokyčius iki šiol.

Kaip savo „Instagram“ paskyroje pranešė buvęs pramogų pasaulio portalo „Latino Review“ žurnalistas Umberto Gonzalezas, šią savaitę pradėta filmuoti juosta „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) bus paskutinioji Bryano Singerio kuriamoje visatoje.

Reikia pažymėti, kad ši žinia nėra konkreti ir palieka daug neatsakytų klausimų. Kaip spėlioja „Indiewire“, ji tiesiog gali reikšti tai, jog „Iksmenai: Apokalipsė“ bus paskutinysis B. Singerio režisuotas filmas „Iksmenų“ franšizėje.

Jis šią franšizę pradėjo prieš penkiolika metų su 2000 metų filmu „Iksmenai“, ją tęsė su antrąja šio filmo dalimi ir į franšizę sugrįžo su 2014 metų filmu „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“). Visai logiška, kad ambicingasis filmas „Iksmenai: Apokalipsė“ taps jo atsisveikinimu su šia franšize.

Visgi kartu tikėtina, kad tai bus ir paskutinis šios franšizės filmas apskritai, ir kad po jo „Fox“ iš naujo kurs Iksmenų pasaulį. Pastaruoju metu Jennifer Lawrence pareiškė, kad „Iksmenai: Apokalipsė“ bus paskutinis jos filmas šioje franšizėje, o didžiausia visų šių filmų žvaigžde laikomas Hugh Jackmanas paskutinį kartą kaip Ernis pasirodys 2017 metų filme „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“).

Tai, jog šiuos filmus palieka didžiausios jų žvaigždės, nėra geras ženklas. Juo labiau todėl, kad vis dažniau pasigirsta kalbos apie galimą Iksmenų veikėjų pasirodymą „Marvel“ studijos kuriamuose filmuose, todėl tolesni „Fox“ veiksmai bus itin svarbūs.

Be abejo, lieka ir klausimas, kiek U. Gonzalezo gandai yra pagrįsti ir patikimi, nes kol kas visa tai ir lieka kalbomis be rimtesnio pagrindo.

Kaip ten bebūtų, „Iksmenai: Apokalipsė“ vis tiek bus bene įspūdingiausias šios franšizės filmas. Jame Iksmenai turėtų stoti į kovą su nenugalimuoju savo priešu Apokalipse. Juostoje be jau minėtų H. Jackmano ir J. Lawrence vaidins Michaelas Fassbenderis, Oscaras Isaacas, Rose Byrne, Olivia Munn, Nicholasas Houltas, Jamesas McAvoy‘us, Sophie Turner ir daugelis kitų.

Filmas kino teatruose pasirodys 2016 metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. oldboy3 / 2015 balandžio 30

    na laukiam naujienu tikiuosiu bus dar viena dalis x -menu