„Žvaigždžių karai“ Europoje jau traiško visus ankstesnius pelningumo rekordus

Apie tai, kokius rekordus galimai sumuš septintoji „Žvaigždžių karų“ dalis, kalbama nuo tos minutės, kai buvo paskelbta apie jos kūrimą, tačiau šią savaitę atėjo tikroji tiesos akimirka. Panašu, kad ankstesnieji pelningumo rekordai kris kaip musės.

Vienas įspūdingiausių rekordų priklauso JAV kompanijai „Fandango“, užsiimančiai įvairaus tipo bilietų prekyba. Anot jų, į Amerikoje tik šį vidurnaktį pradedamą rodyti filmą jau buvo nusipirkta daugiau bilietų nei į bet kokį kitą per visą „Fandango“ istoriją. Tai reiškia, kad ankstesnis šiuo rekordu galėjęs didžiuotis filmas „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“), šiemet tapęs trečiu pagal pelningumą filmu istorijoje, per visą savo rodymo laikotarpį nepardavė tiek bilietų, kiek jų jau pardavė kino teatruose nespėję startuoti „Žvaigždžių karai: galia nubunda“.

Iš viso per visas išankstinių bilietų pardavimo platformas vien JAV buvo nupirkta bilietų už daugiau nei 100 milijonų dolerių, o tokių skaičių kino istorija dar nėra mačiusi.

Tuo tarpu tarptautiniai skaičiai šiuo metu yra dar įdomesni, kadangi kelios valstybės jau sulaukė legendinės sagos tęsinio premjeros. Pasak „Variety“, dvylikoje valstybių trečiadienį pasirodęs filmas viso per pirmąją dieną surinko daugiau nei 14 mln. dolerių. Nors lyginant su Amerika šie skaičiai nėra išskirtiniai, gerbėjų entuziazmas ten yra ne ką mažesnis – Belgijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Olandijoje „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ tapo daugiausiai per pirmąją dieną uždirbusiu visų laikų filmu.

Po tokių rezultatų jau nesunku patikėti, kad rytoj ir Lietuvoje pasirodysiantis filmas sumindys ankstesnius pelningumo rekordus ir ilgainiui taps viena daugiausiai uždirbusių visų laikų juostų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles