Pasirodė antrasis filmo „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ anonsas

Sekmadienį anonsuotas pagaliau pasirodė ir antrasis VIII epizodo – „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“) anonsas. Ir jeigu anksčiau tiek kino studijos, tiek režisieriai su džiaugsmu laukdavo šios akimirkos, šįsyk juostos režisierius Rianas Johnsonas prieš jo peržiūrą ragina rimtai pasvarstyti.

Vienas nekantriausių režisieriaus gerbėjų dar sykį užklausė šio ar tikrai geriau susilaikyti nuo anonso peržiūros ir Rianas Johnsonas dar sykį patvirtino išankstinį anti-spoilerin’į nusistatymą: „Skaudu tai pripažinti. Jeigu nenorite susigadinti malonumo, geriau praleiskite. Bet jis tikrai geras…“.

Pritardami juostos režisieriaus Riano Johnsono minčiai, kino portalas www.BuvauKine.lt taip pat nekomentuos antrojo filmo anonso, tačiau primename, kad į filmą sugrįš pirmosios dalies žvaigždės: Daisy Ridley, Johnas Boyega, Markas Hamillas ir kiti. Juostoje taip pat pamatysime tiek Carrie Fisher, tiek jau pirmoje dalyje matytą tikrąją jos dukterį Billie Lourd, kuri taip pat vaidino ir septintame serijos epizode.

Primename, kad VIII epizodas – „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ – į didžiuosius kino ekranus atkeliauja jau gruodžio 15-ą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles