Patrickas Wilsonas vaidins blogietį „Akvamene“

Patrickas Wilsonas vaidins blogietį „Akvamene“

Po beveik dvejų metų pasirodantis „DC“ kino visatos projektas „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) rado savo blogietį. Nedorą pagrindinio veikėjo netikrą brolį Vandenyno valdovą arba Ormą vaidins Patrickas Wilsonas, praneša „Deadline“.

Komiksuose Ormas yra piktadarys ir pagrindinis Akvameno priešininkas dėl vandenyno valdovo sosto. Jis kelia sumaištį ir suirutę jūros gyevntojų kasdienybėje. Akvameno ir Ormo santykiai truputį primena „DC“ komiksų priešininkų „Marvel“ filmuose plėtojamus Toro ir Lokio santykius ir priešpriešą.

Tai nebus pirmas Patricko Wilsono vaidmuo komiksų ekranizacijoje. Aktorius pasirodė 2009 metais pasirodžiusioje „Stebėtojų lygoje“ (angl. „Watchmen“), kurioje atliko Naktinės pelėdos vaidmenį. Galbūt ir nežinojote, bet aktorius pasirodė ir šių metų „DC“ projekte „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“). Na tiksliau, ne pasirodė, o girdėjosi, nes Patrickas Wilsonas atliko JAV prezidento vaidmenį, o filme girdėjome tik šio veikėjo balsą.

„Akvameną“ režisuos Jamesas Wanas ir tai nebus pirmas kartas, kuomet Patrickas Wilsonas dirbs su šiuo šiuolaikiniu siaubo filmų genijumi.  Aktorius pasirodė pirmuose dviejuose „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“) ir abiejuose „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) filmuose, kuriuos režisavo Jamesas Wanas. Tad galime neabejoti, jog aktorius su režisieriumi puikiai supranta vienas kitą.

2018 metų spalio 5 dieną pasirodančiame „Akvamene“ pagrindinį jūrų valdovo vaidmenį atliks Jasonas Momoa, o jo mylimąją Merą vaidins Amber Heard.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles