Pajudėjo penktos „Šreko“ dalies kūrybiniai darbai

Pajudėjo penktos „Šreko“ dalies kūrybiniai darbai

Nuo paskutinės dalies apie žaliąjį personažą Šreką praėjo kiek mažiau nei septyni metai. Dar prieš trejus metus buvo pasklidę gandai apie penktąją serijos dalį, tačiau ligi pat šių dienų jokių tolimesnių naujienų nebuvo pranešama. Šiomis dienomis „Pono Kūdikio“ (angl. „The Boss Baby“) scenaristas Michaelas McCullersas pagaliau praskleidė paslapties šydą – scenaristas pabaigė kurti penktos „Šreko“ dalies scenarijų.

„Pagaliau pabaigiau kurti scenarijų, kuris man pačiam beprotiškai patinka! Na, šįsyk jis buvo ganėtinai asmeniškas, o scenarijus turėtų perkurti pačią istoriją. Žinoma, nuo to laiko, kai „DreamWorks“ už 3 milijardus dolerių buvo parduoti „Universal“ studijai tikiu, kad jie patys yra susidomėję šios frančizės ateitimi“, – teigė M. McCullersas. „Žinoma, kalbant apie istorijos perkūrimą, nereikia pamiršti, kad serijoje jau buvo keturi filmai, daugybė medžiagos, o herojai iki šiol yra mylimi visų. Kartais ateina tas momentas, kai supranti, jog jau atėjo laikas į viską pažvelgti visai kitu kampu“.

Pasak šių scenaristo žodžių galima susidaryti įspūdį, kad penkta „Šreko“ dalis dar yra visiškai ankstyvojoje stadijoje, kurios scenarijų studija jau yra mačiusi. Taip pat aišku, kad M. McCullersas nori nukreipti istoriją visai kitu kampu, negu esame matę ligi šiol, kai buvo keičiamos alternatyvios dimensijos. Spėliojama, kad „naujas scenarijaus posūkis“ gali būti tame, jog bus pasakojami Šreko vaikų nuotykiai.

Kadangi filmas vis dar yra itin ankstyvioje stadijoje – yra viskai neaišku, kad filmas galėtų atkeliauti į didžiuosius kino ekranus. Į šią žinią išsyk sureagavo ir aktorius Eddie Murphy, kuris užsiminė, jog visai realu naujausios dalies sulaukti 2019-ais ar 2020-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles