Iš ketvirtosios „Nesunaikinamų“ dalies traukiasi Sylvesteris Stallone

Iš ketvirtosios „Nesunaikinamų“ dalies traukiasi Sylvesteris Stallone

Tiems, kurie mėgo 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių veiksmo filmus, „Nesunaikinami“ (angl. „Expendables“) serijos filmai subūrė didžiąją dalį žinomiausių tos eros aktorių ir net jaunesnių žvaigždžių, kurie nėra susiję su šiuo žanru. Kiek vėluojant ketvirtosios „Nesunaikinami“ dalies darbams vakar pasirodė naujienos, jog vienas pagrindinių juostos aktorių Sylvesteris Stallone atsisakė vaidinti „Nesunaikinami 4”. Pagrindinė to priežąstis – nesutarimai su produkcijos kompanijos vadovu.

Aktorius atsisakė ne tik personažo Barney Rosso vaidmens, bet ir apskritai nusprendė nedalyvauti filmo kūrimo procese. Remiantis internetinio puslapio „MovieWeb“ duomenimis, Sylvesteris Stallone abejojo tolimesne „Nesunaikinami“ franšizės sėkme, o žinant, kad pirmosios trys dalys kritikų liaupsių tikrai nesulaukė, tai pagrįstas susirūpinimas. Filmo produkcijos kompanijos vadovas Avis Lerneris pripažino, jog nesutarimų būtą ir anksčiau ir jis tiki, jog partnerystė dar nebus baigta.

Be jokių abejonių Sylvesterio Stallone pasitraukimas yra didelis smūgis šiam veiksmo filmui. Jis ne tik vaidino vieną pagrindinių personažų Barney Rossą, bet ir režisavo pirmąją „Nesunaikinamų“ dalį bei prisidėjo prie visų filmų scenarijaus. Nors ketvirtojoje dalyje vaidinti jau sutiko Jasonas Stathamas, Dolphas Lundgrenas ir Arnoldas Schwarzneggeris lieka neaišku ar jų pozicija nepasikeis atsiradus šiom prastom naujienom.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. s / 2017 balandžio 1

    Cia balandzio 1-osios pokstas ar ne?

  2. Donatas Valentėlis / 2017 balandžio 2

    Deja, čia jau nėra pokštas 🙂