Pasirodė pirmasis serialo „Obis-Van Kenobis“ anonsas

„Kova baigta. Mes pralaimėjome.“ Galbūt visų pamėgtas džedajus ir laiko save pralaimėtoju, bet visi „Žvaigždžių karų“ sagos gerbėjai tikrai jaučiasi nugalėję, nes pagaliau galime išvysti naująjį studijos „Disney“ serialo „Obis-Van Kenobis“ (angl. „Obi-Wan Kenobi“) anonsą.

Visų mūsų džiaugsmui Ewanas McGregoras grįžta kaip Obis Van Kenobis ir tęsia sagos istoriją 10 metų po „Žvaigždžių karų: Sitų keršto“ (angl. „Star Wars: Revenge of the Sith“) įvykių, kai jo mylimas mokinys bei geriausias draugas Anakinas Skaivokeris pasuko į tamsiąją pusę ir tapo Sitų valdovu Dartu Veideriu. Serialas bus rodomas „Disney+“ platformoje nuo gegužės 25 dienos, praėjus lygiai 45 metams nuo to, kai pirmąjį kartą išvydome Obi Vaną. Pirmas žvilgsnis į taip gerai pažįstamą „Žvaigždžių karų“ pasaulį nenuvilia. Ypač tiems, kurie laukia tamsos, kokybiškų veiksmo scenų ir galybės specialiųjų efektų.

Seriale išvysime jau pažįstamus veidus, tokius kaip Joelį Edgertoną, kuris grįžta kaip Ovenas Larsas – Luko Skaivokerio dėdė, taip pat Haydenas Christensenas ir toliau įkūnys Dartą Veiderį. Anonse taip pat matome, kad bus pristatytas atnaujintas Didysis Inkvizitorius, kurį įkūnys Rupertas Friendas. Ar tai bus vienas tamsiausių naujų antagonistų, manau, nekantraujame sužinoti visi, tačiau pirmas žvilgsnis, kad ir trumpas, verčia nekantriai laukti gegužės mėnesio.

Taip pat, verta paminėti, kad serialą režisuoja Deborah Chow, kuri jau yra prisidėjusi prie „Mandaloriečio“ (angl. „The Mandalorian“) ir prie prodiuserių vairo stoja tokie vardai kaip Kathleen Kennedy, kuri yra dirbusi prie daugybės „Lucasfilms“ projektų ir pelniusi net 8 Oskarų nominacijas. Jai į pagalbą stos ir pats Ewanas McGregoras.

Nieko nelaukdami žiūrime anonsą ir mėgaujamės dar viena „Žvaigždžių karų“ epocha!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles