„Eilinis Džo 3“ rado savo režisierių, į filmą sugrįš D. Johnsonas

„Eilinis Džo 3“ rado savo režisierių, į filmą sugrįš D. Johnsonas

Įspūdingą pelną nešanti, tačiau kritikų niekaip nesužavinti „Eilinio Džo“ (angl. „G.I. Joe“) franšizė, panašu, sulauks ir trečiosios dalies. Buvo aišku, kad kino studija „Paramount“ iš šios pinigų kalimo mašinos sieks išpešti kuo daugiau pinigų ir pastaruoju metu viskas statosi į savo vietas. Kaip praneša ne vienas šaltinis, į juostą sugrįš Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas, pastaraisiais metais tapęs viena didžiausių Holivudo žvaigždžių. Negana to, juosta galimai surado savo režisierių – juo taps amerikietis D.J. Caruso.

D.J. Caruso pastaruoju metu geriausiai yra žinomas kaip filmų su aktoriumi Shia LaBeoufu režisierius. Šio dueto filmai „Paranoja“ (angl. „Disturbia“) ir „Sakalo akis“ (angl. „Eagle Eye“), net jeigu ir susilaukė neigiamų kritikų vertinimų, savo studijoms uždirbo nemažai pinigų, ko „Eilinio Džo“ prodiuseriai dažniausiai ir siekia. Kol kas ambicingiausias D.J. Caruso projektas yra mokslinės fantastikos filmas „Mano numeris ketvirtas“, kurį prodiusavo Michaelas Bay‘us. Kitaip sakant, su didelio biudžeto vasariniais filmais šis režisierius yra susipažinęs tikrai gerai.

Primename, kad „Eilinis Džo“ – tai veiksmo filmų seriją apie užsienyje kovojantį specialųjį ir nuo kitų stipriai besiskiriantį JAV karinių pajėgų būrį. Filmai buvo sukurti pagal populiarią ir jau nuo septintojo dešimtmečio vienokia ar kitokia forma JAV egzistavusią žaislų, susijusių su kareiviais, seriją, kurtą kompanijos „Hasbro“. Nors žaislų serija populiarumu pasižymi jau labai ilgai, tik 2009 metais pagal ją buvo ryžtasi sukurti filmą. Jame vaidino tokios žvaigždės kaip Channingas Tatumas ir Josephas Gordonas-Levittas, o finansiškai dar sėkmingesnėje antrojoje dalyje prie jų prisijungė Bruce‘as Willisas ir brangiausiai šių dienų apmokama Holivudo žvaigždė Dwayne‘as Johnsonas, kuris turėtų sugrįžti į trečiąją dalį.

Preliminariais duomenimis, trečioji „Eilinio Džo“ dalis kino teatruose pasirodys 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles