Režisierius Jamesas Wanas norėtų sukurti siaubo filmą su Batmanu

Režisierius Jamesas Wanas norėtų sukurti siaubo filmą su Batmanu

„Gimiau nei per anksti, nei per vėlai“ – dainuoja grupė „Vairas“ kūrinyje „Gimiau pačiu laiku“. Nors galbūt ir ne per anksti, antros eilutės dalies „DC“ visata negali nusipurtyti. Šiuo atveju tikslingiau būtų taikyti tiek pat malonumo, kiek įsipjovimas popieriumi teikiančią frazę – „geriau vėliau, nei niekada“. Ir iš tiesų – panašu, jog „DC“ žingsnis po žingsnio stoja vaikytis saviparodija bevirstančio tamsaus bei šiurkštaus įvaizdžio ir pagaliau įjungia kūrybiškumo variklius.

Pokyčius pradėjome matyti nuo puikaus humoro pilno filmo „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“) (tikėkimės, jog filmas nebus dar vienas chaosas, kurio juokingiausias vietas matėme anonse), kitąmet išvysime nekanonišką Džokerio priešistorę, o kur dar „Birds of Prey“ (liet. „Birds of Prey“) su jau matyta Harley Quinn. Jau šių projektų užtenka, kad pamirštume tik Jasono Momoa raumenų fanams įdomų „Akvameną“ (angl. „Aquaman“) ar „Nuostabiąją Moterį 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) – dar vieną filmą, bandantį pasipelnyti iš devinto dešimtmečio nostalgijos.

Tačiau ar šie naujausi „DC“ klajojimai/nuklydimai žymi tendenciją, ar tiesiog nevilties apimtą eksperimentavimą? Ar įmanoma, jog kada nors išvysime siaubo filmą „DC“ visatoje? „Marvel“ su Jaredu Leto ruošiasi vampyro Morbijaus perkėlimui į kiną, tačiau dar neaišku, ar filmas turės N-18 cenzą. Tuo tarpu „Akvameno“ režisierius Jamesas Wanas, dirbęs prie tokių modernių siaubo klasikų kaip „Pjūklas“ (angl. „Saw“) bei „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) sako, kad panašios mintys jo galvoje sukasi jau senokai.

„Praeityje, kaip ir daugelis, norėjau režisuoti Batmano filmą, tačiau tai turėtų būti herojaus siaubo versija“ – paklaustas kokį dar vieną „DC“ veikėją norėtų perkelti į kiną, atsakė režisierius. „Tokia būtų mano potenciali fantazija, nors jo ekranuose jau matėme nemažai. Nepaisant to, norėčiau padaryti baisų Batmaną, manau, kad tai būtų labai kietai“.

Ar studija leis J. Wanui sugrįžti į režisieriaus kėdę sužinosime jau greitai – šio mėnesio pabaigoje pasirodysiantis „Akvamenas“ nulems tiek režisieriaus, tiek „DCEU“ ateitį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles