Išleitas siaubo trilerio „The Prodigy“ anonsas

Kino filmų platinimo kompanija „Orion Pictures“ vis dar naudojasi savo gebėjimu išleisti trikdančio žanro kūrinius, taip atkurdami savo vardą kultinėse programose. Serialo „Oranžinė – tai nauja juoda“ (angl. „Orange is the New Black“) aktorė Taylor Schilling vaidina motiną, kurios sūnus yra apsėstas velnio esybės, filme „The Prodigy“ (liet. „Vunderkindas“). Filmas pasirodys jau šią žiemą, o kūrėjai išleido ir pirmąjį anonsą bei plakatą.

Apsėsti vaikai filmuose visada garantuoja po nugarą lakstančius šiurpuliukus. Panašu, kad režisieriaus Nicholas’o McCarthy antgamtinis siaubo trileris „The Prodigy“ visą šią temą plėtoja dar toliau. Labai ilgai lauktame pasirodyme siaubo trilerio žanre, „Emmy“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuota aktorė T. Schilling šiame filme vaidina Sarą, motiną, kurios sūnus Mailsas (akt. Jacksonas Robertas Scottas) ima demonstruoti nerimą keliantį elgesį, kuris signalizuoja apie blogį, ir, galbūt, net antgamtines jėgas, kurios užgrobė berniuko kūną. Bijodama dėl savo šeimos saugumo, Sara turi susiremti su savo motiniškais instinktais, skatinančiais mylėti ir ginti Mailsą, kad galėtų išsiaiškinti, kas sukėlė šį drastišką sūnaus pasikeitimą. Motina priverčiama atsakymų ieškoti ir praeityje, tad kino žiūrovai pakeliaus tarp keleto laiko juostų, kurių riba bus labai trapi.

Pirmasis filmo anonsas teparodo dvi scenas, kurias tikriausiai išvysime filme: tai scena, kurioje Mailsui atliekamas hipnozės seansas, siekiant išsiaiškinti, ar jis tikrai apsėstas, ir kitas epizodas, kuomet Sara naktį susitinka su Mailsu, ir čia, be abejonės, įterpiamas staigaus išgąsdinimo elementas. Šis naujas N. McCarthy filmas jau buvo palygintas su šio žanro klasika tapusiais filmais „Ženklas“ (angl. „The Omen“), „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“) ir t.t. Ir vis dėlto, net jeigu filmas „The Prodigy“ yra jau išleistų filmų šešėlį turinti juosta, jis vis tiek labai laukiamas kino gerbėjų ir, kaip tikimasi, bus šiurpus.

Kartu su T. Schilling ir J. Robertu Scottu filme „The Prodigy“ išvysime ir Peterį Mooney‘jų bei Colmą Feore‘ą. Režisierius N. McCarthy dirba su Jeffo Buhlerio parašytu scenarijumi. Trippas Vinsonas yra šio filmo prodiuseris „Orion Pictures“ kompanijoje. Filmas kino teatruose pasirodys 2019 m. vasario 8 d. „Orion Pictures“ pasidalijo pirmuoju siaubo trilerio anonsu, tarsi išsankstiniu Helovino skanėstu, kuris turėtų padėti jums lengviau sulaukti vasario mėnesio, kada galėsite pamatyti šį filmą. Tad susipažinkite – pirmasis „The Prodigy“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles