Vasarą bus išleistas filmas „Mirusieji nemiršta“ su Billu Murray, Adamu Driveriu ir Chloe Savigny

Vasarą bus išleistas filmas „Mirusieji nemiršta“ su Billu Murray, Adamu Driveriu ir Chloe Savigny

Oficialiai patvirtinta, kad Jim‘o Jarmusch‘o režisuotas filmas „Mirusieji nemiršta“ (ang. „The Dead Don‘t Die“) šią vasarą pasieks kino teatrų ekranus. Filme, kupiname negyvėlių ir komedijos, galėsime išvysti rašytoją/ režisierių vėl dirbantį su buvusiais kolegomis tokiais kaip Bill‘as Murray‘us, kuris savo prisijungimą prie projekto paskelbė dar praeitais metais. Bet kitaip nei filme „Zombių žemė“ (angl. „Zombieland“), B. Murray‘us nevaidins ir neapsimetinės negyvėliu, o su aktoriais Adam‘u Driver‘iu ir Chloe Sevigny bus policijos pareigūnai. Galime paminėti ir tai, kad pastarieji du aktoriai su režisieriumi J. Jarmusch‘u jau yra dirbę praeityje.

„Mirusieji nemiršta“ kino teatrus pasieks birželio 14 dieną, o filme išvysime ir tokius aktorius bei atlikėjus kaip Tilda Swinston, Selena Gomez, RZA, Iggy Pop, Steve‘as Buscemi‘s, Danny‘is Glover‘is, Caleb‘as Laundry‘is Jones‘as ir daugelį kitų. Nors dar nėra atskleista apie ką bus pats filmas, C. Sevigny šiek tiek prasklaidė paslapties šydą, supusį filmo siužetą. Nors tai gali skambėt kiek kitaip nei įprastai, ji pasakojo tai:

„Jo (režisieriaus) filmas apie vampyrus buvo dramatiškas ir turėjo romantikos detalių. „Mirusieji nemiršta“ bus daug labiau persmelkta komedijos žanro. Atmosferą kurs Adam‘as Driver‘is, Bill‘as Murray‘us ir aš bei, be abejo, plati įvairovė kitų aktorių. Jis atsisako teigti, kad tai bus komentuojamasis filmas, kalbantis apie kažkokias problemas, bet galiu pasakyt tik tiek, kad filmo siužetą iš vietos išjudins aplinkos katastrofa.“

Kadangi jau turime oficialią filmo „Mirusieji nemiršta“ išleidimo datą, tikrai drąsiai galime tikėtis ir jo anonsas artimoje ateityje. Bet be jo ir dabartinės naujienos iš J. Jarmusch‘o tikrai pradžiugino daugelį gerbėjų, laukusių naujienų apie negyvėlių komediją. Filmas yra kuriamas Joshua Astrachan‘o ir Carter‘io Logan‘o, o jį platins „Focus Features“ bet „Universal Pictures“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles