Patvirtinta: „Džokeris“ bus priešistorė

Patvirtinta: „Džokeris“ bus priešistorė

Kino studija „Warner Bros.“ ir jų su komiksų ekranizacijomis susijusi studija „DC“ ilgai nerado savo kelio, tačiau pamažu pradeda viską suvaldyti. Gal būt dėl to būsimas „Džokerio“ (angl. „Joker“) filmas buvo kuriamas ne apie naująjį Džokerį, kurį matėme „Savižudžių buryje“ (angl. „Suicide Squad“). Visiškai naujam įvaizdžiui sukurti buvo pasitelktas aktorius Joaquinas Phoenixas. Prie filmo taip pat prisijungė komikas ir aktorius Marcas Maronas, kuris patvirtino keletą fanų iškeltų teorijų. Įskaitant ir dėl paties filmo eigos visoje DC visatoje.

Duodamas interviu portalui „NME“, aktorius prasitarė, jog filmas iš ties bus Džokerio priešistorė. Arba tiksliau, kaip Džokeris tapo… Na, Džokeriu. „Režisierius Toddas Phillipsas turi visai kitokį supratimą apie superherojų, komiksų filmus. Kai pagalvoji apie „Marvel“ filmus, daugmaž žinai, kas ten bus ar turėtų būti, koks tai filmas bus. Tuo tarpu čia bus absoliučiai kitoks filmas. Tai ne tik veikėjo priešistorė. Filme bus analizuojamas psichiškai nestabilus žmogus, kuris galiausiai ir taps Džokeriu“, – teigė M. Maronas.

Pasak aktoriaus, Toddui Phillipsui buvo suteikta galimybė pasinerti giliau į personažą, jo pasąmonę, kaip jis turi veikti ir kodėl. Viskas bus pasakojama panašiai, kaip grafiniuose romanuose „Džokeris“ (angl. „Joker“) ar „Mirtinas juokas“ (angl. „The Killing Joke“). „Tai bus labai intymus ir žiaurus filmas su labai specifiniu tikslu. Bus labai įdomu pamatyti, kaip viskas galiausiai atrodys“, – pasakojo aktorius.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Joaquinas Phoenixas, Zazie Beetz, Robertas de Niro, Marcas Maronas ir kt. Planuojama, kad „Džokeris“ kino teatrus pasieks spalio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles