Jaredas Leto suvaidins kriminaliniame filme apie jakudzas

Jaredas Leto suvaidins kriminaliniame filme apie jakudzas

Oskaro laureatas Jaredas Leto atliks pagrindinį vaidmenį kriminaliniame trileryje „Pašalietis“ (angl. „The Outsider“). Apie būsimą studijų „Waypoint Entertainment“ ir „Linsom Entertainment“ projektą praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Filmo veiksmas vyks iš karto po Antrojo pasaulinio karo pabaigos okupuotoje amerikiečių karių Japonijos žemėje. Jaredas Leto įkūnys amerikiečio kario vaidmenį, kuris karo metu pateko į japonų kalėjimą, tačiau sugebėjo iš jo pasprukti dėka dar vieno kalinio, kuris kaip vėliau išaiškėja priklauso vienam iš jakudzos klanų. Po ištrūkimo į laisvę, kariškis prieš savo valią turi prisijungti prie kriminalinio pasaulio. Jis turi padengti savo skolą.

Filmo scenarijų parašė Andrew Baldwinas, kuris kol kas dirbo prie naujojo „Džeisono Borno“ (angl. „Jason Bourne“) filmo. Filmavimas turi prasidėti šių metų rudenį, o juostos premjera numatyta 2017 metais.

Artimiausiu Jaredo Leto pasirodymu kine bus filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuriame jis atliko Džokerio vaidmenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles