Atsvara Holivudui: dėl animacinio filmo “Kria-kria-keriai” jėgas suvienijo įspūdinga animatorių komanda

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodys ne tik graži, bet ir pamokanti lietuviškai įgarsinta animacinė juosta “Kria-kria-keriai”, pasakosianti istoriją apie nuotaikingą ir kartais net labai pavojingą ančių gyvenimą. Filmą kūrė įspūdinga animatorių komanda: dėl šios juostos jėgas suvienijo Kinijos, Rusijos, Kanados, Ispanijos bei Peru profesionalai.

“Naujasis filmas – labai gera atsvara Holivudo produkcijai. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad mūsų juosta kažkuo prastesnė. Anaiptol – prie tų pačių juokelių ir panašių veidų pripratę jaunieji žiūrovai pamatys visiškai kitą braižą. Gausi animatorių komanda iš viso pasaulio tikrai labai pasistengė, kad mažiesiems liktų neišdildomas įspūdis ir mintis, kad dėl bendro tikslo gali jėgas suvienyti ne tik labai skirtingi herojai. Tai, kad tu kitoks, dar nereiškia, kad negali turėti svajonių ir būti geresniu už visus likusius”, – intriguoja “Kria-kria-keriai” kūrėjai.

Filmas atskleis Kinijos ir Rusijos ančių skirtumus: pasirodo, vienos nemoka skraidyti, tačiau puikiai išmano kung-fu meną, o kitos gali skristi, tačiau nė velnio nesugeba kovoti dėl vietos po saule.

Tačiau abiejų rūšių atstovės įsitikinusios, jog yra pačios pačiausios. Tik ne Nikas. Ančiuko visiškai nedomina kovos menai, jis svajoja išmokti skristi. Užsispyrusio Niko ryžtą pastebi iš Rusijos atskridusi Ališa. Ji nusprendžia padėti mažyliui. Viskas būtų lyg ir neblogai, jei ne piktadarė Margo. Jos tarnai sugauna draugystę užmezgusius paukščius ir paaiškėja, jog tik jie gali išgelbėti savo gentainius nuo baisios lemties. Tuo tarpu saviškių pasigedę ir iki šiol konfliktavusios abi ančių stovyklos bus priverstos suvienyti jėgas bandant išgelbėti bičiulius.

Įspūdingo grožio lietuviškai dubliuotas animacinis filmas “Kria-kria-keriai”, kurį bus galima žiūrėti ir 3D formatu, į Lietuvos kino teatrus atskrenda jau šiandien, balandžio 1 dieną.

Juostos anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles