Vasaros pradžia su kompiuterinių žaidimų ir animacijos herojais Račetu ir Klanku!

Nuo birželio 17 d. Lietuvos kino teatruose vaikai ir, galbūt, jų tėveliai jau galės sutikti savo mėgiamus fantastinius kompiuterinių žaidimų herojus – lombaksą Račetą ir robotuką Klanką – animacijoje „Račetas ir Klankas“. Du draugai kovos už mažytės atkampiausios Tenemulės planetos Solana galaktikoje išsaugojimą, padedami būrio visatos taikdarių – galaktikos reindžerių. Taip vasaros pradžia žada daug smagių, ryškių nuotykių 2D ir 3D formatais.

Šių metų balandžio pabaigoje JAV-Kanados kūrėjų komanda pagaliau išleido pirmosios „Račeto ir Klanko“ videožaidimų platformos pagrindu sukurtą filmą. Buvo paimti žaidimų pirmųjų serijų scenarijus ir veikėjai, originalius animacinius herojus įgarsino keletas tų pačių gerai žinomų aktorių – Jamesas Arnoldas Tayloras (Obi-Vanas iš „Žvaigždžių karų), Paulas Giamatti (blogiukas Aleksejus iš „Nepaprastas žmogus-voras 2“), Johnas Goodmanas (tėtis Fredas iš Flintstounų šeimynėlės) ir net Sylvester Stallone. Lietuviškai animaciją įgarsino jau gerai atpažįstamo balso savininkai aktoriai Simonas Storpirštis (Račetas), Žilvinas Ramanauskas (Klankas), Jurgis Damaševičius (Kvarkas), Algirdas Dainavičius (Drekas), Edita Zizaitė (Kora) ir kiti.

Animacijos „Račetas ir Klankas“ veiksmo ašyje sprendžiami ir esminiai vaiko, paauglio gyvenime dalykai: draugystė, pasitikėjimas vienas kitu, pasitikėjimas savo komanda, lyderio atsakomybė. Vaikams primenama, kad draugystė – visada laimi, kad labai svarbu yra nugalėti savo viduje giliai tūnantį egoistišką savimylą kapitoną Kvarką, ir kad kiekvienas viduje turime po mažytį išmintingą robotuką – sąžinės balsą, kurio irgi verta paklausyti. Tada net ir didžiausias blogis gali būti nugalėtas, „deplanetizacija“ sustabdyta, o tvarka galaktikoje atstatyta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles