„Savižudžių būrys“ gavo vaikišką cenzą

Studijos „Warner Bros.“ filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), paremtas tuo paties pavadinimo „DC“ komiksais, gavo „vaikišką“ cenzą. Kaip praneša portalas „ComicBook“, Amerikos kino kūrėjų asociacija (angl. Motion Picture Association of America) davė filmui švelnų reitingą „PG-13“, kuris reiškia, kad visi žiūrovai, kuriems jau sukako 13 metų, į filmą gali pateikti be suaugusių palydos.

Kaip žinoma, originalus komiksas buvo kupinas smurto, todėl anksčiau buvo manoma, jog ir kūrėjai eis tuo pačiu keliu, kaip ir komiksų leidėjai. Tiek gerbėjai, tiek kino kritikai tikėjosi, jog po filmo „Deadpool“ finansinės sėkmės, studija „Warner Bros.“ taip pat išleis žymiai brutalesnį ir suaugusiems skirtą filmą.

Akivaizdu, kad studija „Warner Bros.“ nori atsitiesti po filmo „Betmenas prieš Supermeną“ (angl. „Batman V. Superman: Dawn of Justice“) finansinės nesėkmės. Išleisdami filmą su švelnesniu cenzu, studijai pavyks pritraukti žymiai platesnę publiką.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Jaredas Leto, Margot Robbie, Willas Smithas, Jai‘us Courtney‘is, Scottas Eastwoodas, Benas Affleckas ir kt.

Filmo premjera numatyta 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles