Žmogaus-voro likimas pakibo ant plauko

Žmogaus-voro likimas pakibo ant plauko

Paskutiniai mėnesiai kupini įvairiausių gandų, susijusių su naująja „Žmogaus-voro“ franšize, kurie nenuteikia pozityviai dėl projekto ateities. Visgi, po gana skurdaus ir studijai sunkaus finansinio antrosios „Nepaprasto žmogaus-voro“ dalies finansinio pasiekimo, kuris vos peržengė 700 milijonų dolerių ribą, „Sony“ bosai pradėjo galvoti apie tai, kaip būtų galima pakeisti šią ne itin gerą situaciją.

200 milijonų dolerių be marketingo išlaidų kainavęs „Nepaprastas žmogus-voras 2“ vos atpirko visas kūrimo išlaidas, ir, uždirbęs 709 milijonus, nesugebėjo patenkinti juostos kūrėjų, norėjusių 900 milijonų ar milijardo pajamų. Tai kartu ir mažiausiai užsidirbęs filmas apie Žmogų-vorą, kuriam nepadėjo nei brangesni bilietai, nei 3D, nei IMAX. Šis nepasitenkinimas nulėmė ir tai, kad anksčiau 2016 metais planuotas trečiasis naujos franšizės filmas buvo nukeltas į 2018 metus. Pastaruosius filmus kūrė Marcas Webbas, o antrojo nesėkme laikoma ta pati, Samo Raimio trečiajame originaliosios trilogijos filme padaryta klaida – per daug blogiečių.

Taip pat, „Sony“ pareiškė, kad norėtų praplėsti žymiojo superdidvyrio visatą, todėl anonsavo kelis šalutinius projektus, susijusius su Piteriu Parkeriu.

Pirmiausia, tai „Grėsmingasis šešetas“ (angl. „Sinister Six“), kurio premjera numatyta 2016 metų lapkričio 10 dieną. Projektas atiduotas kuruoti „Grėsmingojo“ (angl. „Sinister“) režisieriui Drew Goddardui. Juostoje susitiks visi žymiausi Žmogaus-voro priešai – Daktaras aštuonkojis, Žaliasis goblinas ar Kravenas medžiotojas. Pasak studijai artimų šaltinių, šis projektas gali tapti lengvu įvadu į visiškai naują Žmogaus-voro seriją, kurioje nebus vietos nei Andrew Garfieldui, nei kitiems abiejuose paskutiniuose filmuose pasirodantiems aktoriams.

Antras atvejis – projektas apie žinomiausias moteriškas herojes, kurios pasirodo Žmogaus-voro komiksuose ir animaciniuose filmuose. Kol kas neaišku, ar projektas išvis pamatys dienos šviesą, tačiau pasak šaltinių, šis projektas turėtų būti artimas „Grėsmingajam šešetui“ ir galiausiai jie abu apsijungs.

Iš patikimų šaltinių taip pat atkeliavo žinia, jog solinis projektas apie patį šiurpiausią ir stipriausią Žmogaus-voro priešą Venomą ir vėl sustabdytas. Pirmasis šio personažo pasirodymas įvyko 2007 metais, Samo Raimio režisuotame filme „Žmogus-voras 3“, kuris buvo labai abejingai priimtas viso pasaulio gerbėjų ir galiausiai išjuoktas. Būtent trečio filmo prastumas ir nulėmė tolesnius „Sony“ veiksmus pertvarkant savo laiku gana pelningą franšizę.

Ar visi šie gandai pasitvirtins ir ar sulauksime trečio bandymo perkelti Žmogų-vorą į kino ekranus parodys laikas, tačiau galime spėti, jog šį superherojų mes pamatysime dar ne kartą kinuose. Galbūt tai įvyks ir viename iš „Marvel“ studijos „Keršytojų“ darbų. Juk vos prieš kelias dienas pasirodė gandas, kad „Sony“ ir „Marvel“ galvoja apie šių herojų suvienijimą kuriame nors filme.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles