Bus kuriami naujieji „Vaiduoklių medžiotojai“, pagrindiniai veikėjai – moterys

Bus kuriami naujieji „Vaiduoklių medžiotojai“, pagrindiniai veikėjai – moterys

Po ilgų trukusių gandų pasaulį pasiekė oficiali žinia, kad bus kuriamas „Vaiduoklių gaudytojų“ perdirbinys. Tai jau nebebus trečioji dalis, o visai nauja pradžia, kuri, beje, bus apie moteris vaiduoklių gaudytojas. Su šia žinia patvirtintas naujojo filmo režisierius ir scenaristas.

„Vaiduoklių gaudytojoms“ kurti pasamdytas režisierius Paulas Feigas. Anksčiau režisierius dažniausiai dirbo su komedijomis ir į kino ekranus paleido „Sunokusias pamerges“ (angl. „Bridesmaids“) ir „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ (angl. „The Heat“). Filmui scenarijų kurs Katie Dippold, kuri jau dirbo su režisieriumi, kurdama istoriją komedijai „Vienas šūvis. Dvi kulkos“.

Visas filmo veiksmas suksis apie „beprotiškai juokingas moteris“, o tai yra savotiškai gera žinia, nes istorija bus perkuriama visiškai. Senosios, daug metų gvildentos idėjos apie veiklos perdavimą jaunajai kartai buvo atsisakyta. Istorija bus visiškai nauja ir nė kiek nesisies su anksčiau dviejuose filmuose matytais vaizdais.

Režisierius P. Feigas davė interviu žurnalui „Entertainment Weekly“ ir išsakė savo mintis apie moterišką kolektyvą. „Manau, sukūręs „Sunokusias pamerges“ ir „Vienas šūvis. Dvi kulkos“ įrodžiau, kad ir moterys gali būti juokingos. O manęs žmonės vis dar klausinėja to paties kvailo klausimo –„Kaip manai, ar su moterišku kolektyvu galėsi išspaust juokų?“ Mane šis klausimas tiesiog siutina ir sukelia norą kurti dar daugiau komedijų su moterimis. Juokingos moterys filmuose yra nuostabu! Mano idėja – keturios moterys vaiduoklių medžiotojas. Ir man tai atrodo labai juokinga“, – teigė P. Feigas.

Naujojo filmo scenaristė patikino, kad filmas bus visiškai kitame pasaulyje, nei buvo ankstieji. „Mes kuriame viską nuo pagrindų, nebus jokio palikimo iš ankstesnių filmų. Manau, kad žmonės šnabždėsis apie vaiduoklius, tačiau pradžioje nelabai bus jų matę. Viskas bus pritaikyta šiems laikams, todėl ir bus nauja. Greičiausiai pakeisime ir visus prietaisus ir įrankius. Pati labai mėgstu techninius dalykėlis, kurie rodomi mokslinės fantastikos filmuose, todėl bus įdomu prisidėti prie jų kūrimo“, – duodama interviu sakė K. Dippold.

Režisierius taip pat užsiminė, kad naujajame filme gali pasirodyti ir senųjų filmų aktoriai. „Tikrai netvirtinsiu, kad naujajame filme nebus senųjų aktorių. Jei kas norės sugrįžti – sutiksime juos išskėstomis rankomis. Tiesa, jau kitose rolėse. Būtų visai įdomu sugalvoti, kokius vaidmenis jiems sukurti“, – pasakojo P. Feigas.

Kada pasirodys naujasis filmas kol kas neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles