„Iksmenų“ ir „Fantastiškojo ketverto“ veikėjai gali atsidurti bendrame filme

„Iksmenų“ ir „Fantastiškojo ketverto“ veikėjai gali atsidurti bendrame filme

Jau ne vienerius metus netyla kalbos apie tai, ar studija „20th Century Fox“ ruošiasi kartu suvesti dvi didžiules franšizes, sukurtas pagal „Marvel“ komiksus – Iksmenus ir Fantastiškąjį ketvertą. Režisierius Bryanas Singeris pripažino, kad tokius planus studija tikrai turi.

Tai režisierius atskleidė duodamas interviu tinklapiui „Yahoo“. Filmų „Iksmenai“ (angl. „X-Men“), „Iksmenai 2“ (angl. „X2“) ir „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“) kūrėjas žurnalistams papasakojo, kad jau yra pirminiai planai, kaip viename filme bus sukryžmintos abi franšizės. B. Singeris teigė, kad tai bus galima padaryti žaidžiant su laiku, kas jau buvo padaryta filme „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“.

Tiesa, B. Singeris kartu pripažino, jog filmas su abiejų franšizių veikėjais pasirodys tik tuo atveju, jeigu naujoji „Fantastiškojo ketverto“ franšizė bus finansiškai sėkminga. Kaip žinoma, naujasis filmas, pasirodysiantis artimiausiomis savaitėmis, kentėjo nuo daugybės problemų, tarp kurių buvo problematiškas filmavimas ir tik visai neseniai galutinai užbaigtas filmo montažas. Daugybė specialistų prognozuoja, jog „Fantastiškasis ketvertas“ patirs didžiulę finansinę nesėkmę ir filmo veikėjų kartu su Iksmenais nepamatysime.

Tačiau vien galimybė jiems susidurti viename filme komiksų gerbėjams reiškia tikrai daug. Tai yra dvi didžiausios „Marvel“ komiksų franšizės, nepriklausančios „Marvel“ studijai, todėl žiūrovai norėtų pamatyti jų susijungimą. Iki šiol tai buvo mažai tikėtina, bet pastaruoju metu apie tai yra kalbama vis dažniau.

Kad ir kaip bebūtų, „Iksmenų“ franšizei finansinė nesėkmė negresia. Paskutinis franšizės filmas uždirbo beveik 750 mln. dolerių. Prognozuojama, kad šiuo metu filmuojama ir kitų metų gegužės 27 dieną pasirodysianti juosta „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) taps dar didesniu hitu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fane / 2015 liepos 27

    Labai laukiu kitu metu del naujo iksmenu filmo! Siaip neesu didele megeja fantastisko ketverto, todel net neisivaizduoju kaip cia viskas butu :O