Režisierė Elizabeth Banks išsirinko savo angelus

Režisierė Elizabeth Banks išsirinko savo angelus

„Čarlio angelai“ (angl. „Charlie‘s Angels“) –  aštuntojo dešimtmečio veiksmo serialas, sulaukęs nepaprastos sėkmės. Jame pasakojama apie tris detektyves, kurios, gavusios nurodymus nuo paslaptingojo Čarlio, negailestingai išspardydavo kailius įvairaus tipo niekšams ir nusikaltėliams.

2000 metais serialas atkeliavo į didžiuosius ekranus ilgo metro pavidalu, o angelų sparnus užsiaugino Cameron Diaz, Lucy Liu bei Drew Barrymore. Ir nors filmas nesulaukė teigiamų kritikų vertinimų, kino kūrėjams uždirbo net 264 milijonus JAV dolerių. Praėjus trejiems metams pasirodė ir antroji jo dalis, kuri nesulaukė nei kritikų liaupsių, nei žiūrovų malonės, nei finansinės sėkmės.

Nepabūgusi išties prastų filmo apie kovinguosius angelus vertinimų, kino kūrėja Elizabeth Banks ėmėsi režisuoti naujausią filmo „Čarlio angelai“ perdirbinį. Ir, kaip praneša naujienų portalas „Variety“, ji jau išsirinko savo angelus. Kristen Stewart, Naomi Scott ir Ella Balinska įkūnys pagrindinius vaidmenis veiksmo komedijoje apie nenugalimas ir nuožmias Čarlio merginas. Aktorė Kristen Stewart visiems gerai pažįstama iš vampyriškos „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) sagos, Naomi Scott atliko pagrindinį vaidmenį filme „Galingieji reindžeriai“ (angl. „Power Rangers“). Ją kitąmet pamatysime Guy Ritchie’io režisuojamoje kino juostoje „Aladinas“ (angl. „Aladdin“). Britų aktorė Ella Balinska atliko pagrindinį vaidmenį filme „Šiuolaikinė pasaka“ (angl. „Modern Tale“) ir epizodinį seriale „Midsomerio žmogžudystės“ (angl. „Midsomer Murders“).

Galima pasidžiaugti, kad šį kartą angelų gretos tikrai netradicinės ir daug žadančios, kaip ir kino juostos siužetas – išvysime pasauliniu mastu dirbančią Čarlio Tounsendo organizaciją, kuri vykdo misijas įvairiausiuose pasaulio kampeliuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles