„Galingųjų Reindžerių“ legenda atvyksta į Lietuvą

„Galingųjų Reindžerių“ legenda atvyksta į Lietuvą

Legendinio JAV serialo „Galingieji Reindžeriai“ (angl. Power Rangers) gerbėjai Lietuvoje jau šį rudenį turės galimybę susitikti su vienu iš originaliųjų reindžerių – aktoriumi Steve‘u Cardenusu.

Raudonojo reindžerio Rocky DeSantos vaidmuo dvidešimtmečiui Steve‘ui apvertė gyvenimą aukštyn kojomis. „Tai kardinaliai pakeitė ne tik mano karjerą, bet ir patį mane. Man šis serialas – ne tik ilgalaikis įsipareigojimas, bet ir gyvenimo mokykla, dėl kurios nei karto nesigailėjau“, – sako Steve‘as.

Net dvidešimt penkis sezonus gyvavęs serialas „Galingieji Reindžeriai“ padarė didžiulę įtaką tolimesniam fantastinių serialų bei filmų vystymuisi JAV ir visame pasaulyje. Spalvingi reindžerių kostiumai, kovų scenos bei neįprasti dialogai tapo šio šou stiprybe ir akimirksniu pavertė jį vienu žiūrimiausių serialų skirtų jaunimui. Šią sagą žiūrovams rodė daugiau nei keturiasdešimties šalių, tarp jų ir Lietuvos, televizijos. Beje, kai kuriose šalyse šis šou vis dar yra rodomas.

Pasak Steve‘o „Galingųjų Reindžerių“ staigų išpopuliarėjimą lėmė įvairialypis serialo turinys. „Ten buvo visko: kovos scenų, sprogimų, monstrų, roko muzikos, robotų, nerealių kaskadinių triukų ir visuomet – pamokanti ir laiminga pabaiga“, – vardina aktorius.  Steve‘as yra ne tik aktorius, bet ir kovos menų meistras, tokį jo pasirinkimą lėmė ir tai, kad didžiąją dalį kaskadinių triukų seriale teko atlikti pačiam. Jis nekantrauja atvykti į Lietuvą ir su šio serialo gerbėjais pasidalinti „Galingųjų Reindžerių“ kūrimo užkulisiais bei savo patirtimi tiek televizijoje, tiek kovų ringe.

Steve Cardenas pasisveikinimo video:

„Praėjusių metų reakcija į Michael Winslow atvykimą į „Comic Con Baltics“, parodė, kad lankytojai nori susitikti su savo vaikystės herojais. Steve‘as Cardenas vaidino tikrai kultiniame ir didelę įtaką pop kultūrai pasaulyje padariusiame seriale. Džiaugiamės, kad renginio lankytojai galės aks į akį susitikti su šiuo aktoriumi ir užduoti jiems rūpimus klausimus“, – sako „Comic Con Baltics“ organizatorius Darius Krasauskas.

Nors ir įkvėptas japoniško serialo, tačiau „Galingieji Reindžeriai“ netrukus tapo JAV pop kultūros atspindžiu. Išaugus jo populiarumui kūrėjai nusprendė serialą panaudoti ir kaip platformą kritikuoti socialines problemas. Tad spalvingųjų reindžerių priešais tapo ne tik įvairūs monstrai, bet ir socialinė neteisybė. Siekiant supažindinti su įvairiapuse JAV populiariąja kultūra ir fantastinių serialų pradininkais laikomais „Galingaisiais Reindžeriais“, Steve‘o Cardeno atvykimą į Lietuvą finansuoja JAV ambasada Lietuvoje.

„Comic Con Baltics“ organizatoriai anksčiau jau paskelbė, kad į renginį atvyks viena perspektyviausių jaunosios kartos kaskadininkių – Janeshia Adams-Ginyard, serialų „Blyksnis“, „Vampyrų dienoraščiai“ žvaigždė Rickas Cosnettas bei internetinių komiksų serijos „The Akward Yeti“ kūrėjas Nickas Selukas. Organizatoriai žada, kad artėjant renginiui bus paskelbta dar daugiau užsienio aktorių iš garsių kino projektų.

„Comic Con Baltics“ vyks rugsėjo 15-16 dienomis, Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose. Bilietus platina Tiekta. Plačiau apie renginį: www.ccbaltics.com

Projekto rėmėjas JAV ambasada

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles