Ryanas Reynoldsas prodiusuos suaugusią „Vienas namuose“ versiją

Ryanas Reynoldsas prodiusuos suaugusią „Vienas namuose“ versiją

Nuo pirmosios Chriso Columbuso ir Johno Hugheso „Vienas namuose“ dalies praėjo jau beveik trys dešimtmečiai, tačiau nepanašu, jog artimoje ateityje laukia nors vienos Kalėdos, kai nežiūrėsime šio filmo. Per 28 metus stebėjome Macaulay Culkino kritimą ir grįžimą bei dar 4 serijos dalis, iš kurios teigiamai prisiminti galime turbūt tik antrąją, kurtą originalios komandos.

Dabar „Vienas namuose“ gavo dar vieną šansą sugrįžti, tačiau jei šie planai išsipildys, pamatysime gan kitokią juostos versiją. Filme, kuris šiuo metu vadinasi „Stoned Alone“, bus pasakojama apie 20-metį nevykėlį, kuris nespėja į lėktuvą. Šią nesėkmę jaunuolis bando užmiršti rūkydamas žolę, kai jam prasideda paranoja ir kyla įtarimas, jog į namus įsilaužė vagys. Pasirodo, jog jo įtarimai teisingi, todėl herojus pradeda kurti planą, kaip apsaugoti namus.

Kadangi projektas dar tik žengia pirmuosius žingsnius, per daug detalių nėra atskleidžiama, tačiau žinoma, jog scenarijų parašė prie „Gentleman Lobsters“ dirbę Kevinas Burrowsas bei Mattas Mideris, režisieriaus kėdę užims Augustine Frizzell, o filmą prodiusuoti imasi Ryanas Reynoldsas. Kadangi scenarijus jau baigtas, artimu metu galime tikėtis daugiau naujienų apie „Stoned Alone“, įskaitant ir pirmųjų aktorių paskelbimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles