Naujajame „Egzodas: Dievai ir karaliai“ anonse upės patvinsta krauju

Kino studija „20th Century Fox“ išplatino naują režisieriaus Ridley‘io Scotto filmo „Egzodas: Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“) anonsą. Tai pilnos trukmės anonsas, kuriame trumpai nupasakojama visas filmo siužetas su keliomis užuominomis į itin kokybiškus specialiuosius efektus.

Filme bus pasakojama epinė istorija apie žmogų, išdrįsusį stoti prieš visą galingiausios istorinės imperijos galią. Tai bus žydų karalius Mozė, sukilęs prieš Egipto faraoną Ramzį ir iš 400 metų trukusios vergijos išlaisvinęs daugiau nei 600 tūkstančių žydų vergų. Tai bus istorija apie ilgą pabėgimo iš vergijos kelią ir kraujo klanus, kurie laistė visų susiremiančių grupių kojas.

Filmas, kuriame ekrano laiku dalijasi Christianas Bale‘as ir Joelas Edgertonas, labai greitai tapo vienu kontraversiškiausių šių metų filmu. Konservatyvių ir krikščioniškųjų pažiūrų atstovai teigia, kad filmas smarkiai prasilenkia ir iškraipo istorinius faktus, liberaliųjų pažiūrų atstovai liko nepatenkinti atrinktųjų aktorių gretomis, mat įžvelgiami rasistiniai nesusipratimai.

Didžiausia problema kyla dėl to, kad praktiškai visa pagrindinių aktorių grupė, vaidinanti pagrindinius veikėjus, yra baltaodžiai, kilę iš Vakarų valstybių, tuo tarpu praktiškai visi vergai ir kiti žemųjų kastų atstovai yra žydai ir Viduriniųjų Rytų kilmės žmonės.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Christianas Bale‘as, Joelas Edgertonas, Aaronas Paulas, Benas Kingsley‘is, Sigourney Weaver, Johnas Turturro, Indira Varma ir kt.

Naujasis „Gladiatoriaus“ (angl. „Gladiator“) ir „Prometėjo“ (angl. „Prometheus“) kūrėjo Ridley‘io Scotto darbas Lietuvos kino teatruose pasirodys gruodžio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles