Bradas Pittas filme „Įniršis“ karo įkarštyje demonstruos neįtikėtiną tvirtybę ir įkvėps karius

Karių ištvermė, drąsa ir ryžtas įkvėpė ne vieną Holivudo šedevrą. Naujasis epiškas Antrojo pasaulinio karo laikų filmas „Įniršis“ (angl. „Fury“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko viena geidžiamiausių kino industrijos žvaigždžių, – Bradas Pittas – pasieks Lietuvos kino teatrus jau spalio 24 dieną.

Veiksmo ir dramatiškų išgyvenimų kupinas karo filmas „Įniršis“ papasakos apie paskutiniųjų Antrojo pasaulinio karo mėnesių įvykius. Sąjungininkų kariuomenei žengiant vis gilyn į nacistinės Vokietijos teritoriją, B.Pittui teko kovos užgrūdinto amerikiečių seržanto, praminto „Karo tėtušiu“, vaidmuo. Pabalnojęs Šermano tanką, jo vadovaujamas penkių karių būrelis ryžtasi mirtinai misijai. Iš priešų užnugario menkutė „mirtininkų kuopa“ mėgina smogti skaudų taktinį smūgį Trečiajam Reichui. Kiekvienas jų supranta, kad toks žygdarbis gali pareikalauti mūšio lauke palikti gyvybę.

Besigrūmiančių karių gretose žiūrovai išvys pažįstamus aktorius Shia LaBeoufą, Clinto Eastwoodo sūnų Scottą Eastwoodą, Jasoną Isaacsą, Michaelį Pena ir Joną Bernthalį.

„Įniršio“ pavadinimą filmas gavo tokiu pat vardu (angl. „Fury“) pavadinto tanko, kuriuo keliauja B.Pitto herojus ir jo bendražygiai, garbei. Maža jų kariauna nė iš tolo neprilygsta iki dantų ginkluotai ir dydžiu gerokai pranokstančiai priešo kariuomenei. Tik vyrų heroizmas ir tikėjimas stumia juos pirmyn. Filmo anonse vienas iš karių prisipažįsta: „Aš bijau“, jam tuo pačiu atitaria ir „Kovos tėtušis“. Tačiau kovos užgrūdinti vyrai šiam jausmui nepasiduoda, mat žino – jų misija ugnies ir kraujo pažymėtą 1945-ųjų balandį ypač svarbi. Penki vyrai prieš tris šimtus, kad išsaugotų vieną kryžkelę.

Europinė „Įniršio“ premjera įvyks paskutiniąją BFI Londono kino festivalio naktį, spalio 19 dieną, Londono Leičesterio aikštėje esančiame „Odeon“ teatre, kur raudonuoju kilimu žengs garsūs filmo aktoriai. Filmas „Įniršis“ buvo filmuojamas 2013-ųjų rudenį Oksfordšyro grafystėje, Anglijoje. Juostą režisavo ir jos scenarijų sukūrė Davidas Ayeris. Jis geriausiai žinomas kaip 2012-ųjų filmo „Patruliai“ (angl. „End of Watch“) režisierius ir scenarijaus autorius bei 2001-ųjų filmo „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“) scenaristas.

Karo siaubas, skausmas, netikėta meilė, draugystė ir kova iki paskutinės akimirkos emocijų prisotintame karo filme „Įniršis“ Lietuvos kino teatruose – nuo spalio 24 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles