Pagrindiniame „Kaip atsikratyti boso? 2“ anonse – dar daugiau komiškų situacijų

Kino studija „Warner Bros.“ išplatino naujausią, pagrindinį filmo „Kaip atsikratyti boso?“ (angl. „Horrible Bosses“) tęsinio anonsą. Antrojoje komedijos dalyje veiksmas vėl suksis apie tuos pačius darbuotojus, kuriuos užkniso jų vadovų kankinimai, užgauliojimai ar seksualiniai priekabiavimai. Tik šįkart viskas bus kiek kitaip.

Filmas pasakos apie tą pačią veikėjų trijulę Niką, Deilą ir Kurtą, kurie dabar nusprendžia tapti patys sau bosais. Tačiau visą džiaugsmą sugriauna suktas investuotojas, nušvilpdamas jų idėją ir trijulę palikdamas ant ledo. Draugams nebelieka jokių išeičių ir legalių teisinių vingrybių, todėl, norėdami atkeršyti, jie pagrobia suaugusį investuotojo sūnų ir laiko jį nelaisvėje, tikėdamiesi gauti išpirką.

Atsižvelgiant į susiklosčiusias tendencijas, galima būtų abejoti, ar tęsinys bus toks pats smagus, kaip ir pirmoji dalis. Paprastai tęsiniai jau nebebūna tokie geri, kaip jų pirmtakai. Tačiau anonse pateikti vaizdai nuteikia optimistiškai. Galima pasidžiaugti ir naują veikėją filme įkūnijančius Chrisu Pine‘u, kuris tinka vaidinti ne tik veiksmo filmuose, bet pasirodo gana neblogai ir komiškuose vaidmenyse.

Naujausioje komedijoje „Kaip atsikratyti boso? 2“ pagrindinius vaidmenis ir vėl atliks Jasonas Sudeikis, Jasonas Batemanas ir Charlie‘is Day‘us, prie jų prisijungs taip pat pirmojoje dalyje vaidinę Kevinas Spacey‘is, Jennifer Aniston ir Jamie‘is Foxxas. Naujieji aktoriai filme – dukart Oskaro laureatas Christophas Waltzas, įkūnysiantis suktąjį investuotoją, ir Chrisas Pine‘as, kuris ir bus tas pagrobtasis investuotojo sūnus.

Filmo premjera Lietuvoje – lapkričio 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles