Antrojo „Kung Fury“ filmavimo darbai prasidės jau šią vasarą

Antrojo „Kung Fury“ filmavimo darbai prasidės jau šią vasarą

80-ųjų veiksmo ir mokslinės fantastikos filmai, kovos menai, dinozaurai, vikingai, David Hasselhoff ir Hitleris – visa tai sujungus gauname Davido Sandbergo trumpo metro filmą „Kung Fury“, 2015-aisiais tapusį milžiniška interneto sensacija. 2013 m. filmo kūrėjai finansavimą gavo Kickstarter dėka, kur projektas viršijo originalų 200 tūkst. tikslą ir iš būsimų fanų sulaukė net 630 tūkst. JAV dolerių.

Neilgai trukus po pirmojo filmo pasirodymo buvo skelbta, jog D. Sandberg kurs pilnametražį „Kung Fury“ tęsinį. Šiemet sužinojome, kad prie juostos prisijungė Arnold Scwarzenegger bei Michael Fassbender. Kol kas nežinome, ką šie aktoriai vaidins, bet mintis apie jųdviejų duetą išties intriguoja.

George Acogny iš studijos Creasun Entertainment USA pranešime teigiama: „Kung Fury 2 yra puikus unikalios Davido Sandbergo vizijos pavyzdys – jame pilna elementų, kurių reikia magiškam ir smagiam filmui visiems. Džiaugiamės būdami šio projekto dalimi ir laukiame, kol galėsime pasidalinti tuo su visu pasauliu“.

Kol kas neaišku, ar 1980-ųjų Majamyje vyksiantį filmą bus galima išvysti kinuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles