Robertas De Niro ir Jennifer Aniston suvienys jėgas dramoje apie komediją

Robertas De Niro ir Jennifer Aniston suvienys jėgas dramoje apie komediją

Tinklapis „Deadline“ praneša, kad Robertas De Niro ir Jennifer Aniston taps viena keisčiausių kine pastaruoju metu matytų porų ir kartu vaidins dramoje „Komikas“ (angl. „The Comedian“).

Filme yra pasakojama apie komiką (R. De Niro), kurio komedija dažniausiai pasižymi žmonių įžeidinėjimu (veikėjas yra sukurtas pagal žymųjį komiką Doną Ricklesą). J. Aniston veikėja jį susitinka vestuvių metu ir juodu suformuoja itin artimą tarpusavio ryšį.

Ši juosta gali sugrąžinti R. De Niro į rimtų filmų pasaulį. Pastaruoju metu neišskirtinėse komedijose vaidinantis aktorius jau ne vienerius metus siekė rasti finansavimą šiam filmui, todėl galima tikėtis, kad jis į vaidybą sudės milžiniškas pastangas. Juolab kad aktoriui vaidinti komiką nebus naujiena – Martino Scorsese filme „Komedijos karalius“ (angl. „The King of Comedy“) jis pademonstravo vieną geriausių savo karjeros vaidmenų.

J. Aniston tai taip pat bus proga pasirodyti rimtesniame amplua. Romantinių komedijų veteranė pernai su filmu „Pyragas“ (angl. „Cake“) pademonstravo, kad gali būti rimta pretendentė į svarbiausius kino apdovanojimus, o jos patirtis įvairiose komedijose tokiame projekte taip pat pravers.

Filmą režisuos iki šiol per daug neišsiskyręs Holivudo veteranas Tayloras Hackfordas. Scenarijų parašė garsusis prodiuseris Artas Linsonas ir komikas Jeffas Rossas.

„Komikas“ bus filmuojamas kitų metų pradžioje, todėl galima tikėtis, kad filmas ir bus išleistas 2016-ųjų pabaigoje, prieš pat kino apdovanojimų sezoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles