Kitas Haringtonas užsiminė apie Jono Snow likimą

Kitas Haringtonas užsiminė apie Jono Snow likimą

Serialo „Sostų žaidimas“ gerbėjai jau beveik metus graužia nagus nekantraudami sužinoti, ar vienas populiariausių ir svarbiausių serialo veikėjų Jon Snow penktojo sezono pabaigoje išties mirė. Veikėją įkūnijantis aktorius Kitas Haringtonas šią savaitę gandus pakurstė dar labiau.

Kaip aktorius teigė kalbėdamas su „Time Out London“, jis nufilmavo kelias scenas šeštajam „Sostų žaidimo“ sezonui. Tiesa, džiaugtis dar per anksti: anot aktoriaus, tose scenose Snow yra miręs ir žiūrovams tikėtis kažko stebuklingo neverta.

K. Haringtonas kartu žurnalistus iš paskutiniųjų įtikinėjo, kad naujajame sezone jo daugiau nepamatysime. Neverta stebėtis, kad serialo gerbėjai tokių kalbų nepriima rimtai. Beveik visus metus po penktojo sezono pabaigos serialo kūrėjai ir aktoriai vengė kalbų apie Snow ateitį, o galiausiai kalbėjo apie tai abstrakčiai ir nenoriai.

To dėka serialo gerbėjai jau išanalizavo visas įmanomas teorijas, kokiu būdu Snow gali prisikelti iš numirusiųjų ir tikėtina, kad „Sostų žaidimo“ kūrėjai užkietėjusių serialo fanų veikiausiai nenustebins.

Visgi skirtingų kalbų iš įvairių šaltinių vis dar yra itin daug, todėl galutinis atsakymas paaiškės tik „Sostų žaidimui“ sugrįžus į televizijos ekranus. Šeštojo sezono premjera – jau balandžio 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles