Paaiškėjo, kas įkūnys paslaptingą moters vaidmenį naujame Žmogaus-voro filme

Paaiškėjo, kas įkūnys paslaptingą moters vaidmenį naujame Žmogaus-voro filme

Kitų metų vasarą dar kartą naujam gyvenimui prikeliama Žmogaus-voro kino franšizė po truputį renka naujuosius savo aktorius. Pasak „Deadline“, aktorė Zendaya prisijungė prie naujojo filmo apie garsųjį „Marvel“ komiksų herojų.

Aktorė didžiajame ekrane bus naujokė. Iki šiol ji vaidino tik nedaug populiarumo sulaukusiuose serialuose (dažniausiai – „Disney“ kanale) ir kūrė savo muziką, kuri paauglių tarpe susilaukė pusėtino pasisekimo.

Zendaya įkūnys veikėją vardu Michelle. „Deadline“ nežino, ką veikėja veiks naujajame Žmogaus-voro filme. Komiksuose pagrindinė moteriška rolė atitekdavo veikėjoms Mary Jane arba Gwen, todėl tikėtina, kad Zendaya arba įkūnys visiškai naują personažą, arba tokiu būdu yra slepiama tikroji jos veikėjos tapatybė.

Tikėtina, kad artėjant filmo pasirodymui apie vaidmenį sužinosime kur kas smulkesnių detalių. Kol kas apie „Sony“ filmą, kuriamą kartu su „Marvel“ studijos palaiminimu, yra žinoma tik tiek, kad jį režisuos Jonas Wattsas, sukūręs filmą „Farų automobilis“ (angl. „Cop Car“).

Kartu žiūrovai laukia ir naujojo Žmogų-vorą įkūnijančio aktoriaus pasirodymo. Tomas Hollandas jau pernai buvo paskelbtas kaip žymiojo vaidmens atlikėjas ir „Marvel“ jau ne kartą patvirtino, jog jis išties pasirodys filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), kurio premjera – jau gegužės 6 dieną.

Tuo tarpu naujasis Žmogaus-voro filmas pasirodys 2017 m. liepos 7 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles