Naujosios „Mumijos“ archeologe taps Annabelle Wallis

Naujosios „Mumijos“ archeologe taps Annabelle Wallis

Pastaruoju metu Holivude vis dažniau dienos šviesą išvysta nepavykę filmai egipto tematika. Ir jeigu dauguma kino gerbėjų su liūdesiu pasitiko „Egipto dievus“ (angl. „Gods of Egypt“), jau dabar pripažįstama, kad po metų pasirodanti naujoji „Mumija“ (angl. „The Mummy“) gali šią situaciją ištaisyti.

Pasak portalo „Variety“, šalia Tomo Cruise’o į pagrindinį „Universal“ studijos moters vaidmenį buvo paskirta Annabelle Wallis, kuri suvaidins archeologės personažą. Tuo tarpu viena „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) antagonisčių Sofia Boutella ir šioje juostoje suvaidins blogietę.

Teigiama, kad studija paskyrė režisierių Alexą Kurtzmaną naujajam „Mumijos“ prikėlimui. Tuo tarpu Jon Spaights šiuo metu jau plėtoja galimą filmo scenarijų. Šiuo metu jis dar nėra atskleidžiamas, tačiau yra aišku tai, kad juosta bus rodoma šiais laikais ir Brendano Fraserio šioje dalyje tikrai nebeišvysime.

Aktorė A. Wallis jau dabar yra pasižymėjusi visai įdomiais projektais. Dauguma serialų gerbėjų šią aktorę turėtų pažinoti iš Steveno Knighto kūrinio „Smalsūs žvilgsniai“ (angl. „Peaky Blinders“), tačiau ši yra suvaidinusi ir savo vardo siaubo filme „Anabelė“ (angl. „Annabelle“).

Teigiama, kad didžiuosiuose kino ekranuose gerbėjai juostą išvys 2017 metų birželio 9-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles