Julie Delpy ruošiasi filmuoti naują juostą

Julie Delpy ruošiasi filmuoti naują juostą

Prancūzų aktorė ir režisierė Julie Delpy ateinantį pavasarį kitoje Lamanšo pusėje ruošiasi filmuoti naują juostą, pavadinimu „Mano Zojė“ (angl. „My Zoe“). Neseniai tapusi londoniete, J. Delpy pati rašė savo būsimos juostos scenarijų. Naujasis filmas, kurio veiksmas vyks Londone pasakos apie ribą iki kurios gali vesti motinos meilė savam vaikui. Dramos centre atsidurs genetikė Izabelė (kurią vaidins pati J. Delpy), atsigaunanti po nepavykusios santuokos, augina vienturtę dukrą Zoję, gimusią iš Izabelės ir jos buvusio sutuoktinio Džeimso ryšio. Izabelei Zojė yra visas pasaulis. Kai šią iširusią šeimą ištinka nelaimė, Izabelė ryžtingai paima viską į savo rankas. Jau žinoma, kad be J. Delpy šiame filme išvysime vokiečių aktorių Danielį Brühlį ir britę Gemmą Arterton, vaidinsiančius porą iš Maskvos, į kuriuos Izabelė kreipiasi prašydama pagalbos. Izabelės mylimąjį vaidins Izraelio aktorius Lioras Ashkenazis.

„Apie šį filmą pradėjau galvoti ir užsirašinėti mintis maždaug prieš 20 metų. Idėja gimė su Krzystofu Kieslowskiu diskutuojant apie tapimą tėvais, apie meilę ir apie likimą. Filmas pasakos apie šią besąlyginę meilę, kurią tėvai jaučia savo vaikams. Rašydama scenarijų prisiliečiau prie pačių giliausių jausmų. Į jį sudėjau visą tiesą, kokią tik turėjau, ir tikiuosi, kad ir kiti ją atras“, kalbėjo režisierė.

Kaip aktorė J. Delpy paskutiniu metu buvo galima išvysti amerikiečio Toddo Solondzo filme „Taksiukas“ (angl. „Wiener – Dog“, 2016 m.). Savo ruožtu G. Arterton šiemet pasirodė danų režisierės Lone Scherfig komiškoje romantinėje dramoje „Jų geriausieji“ (angl. „Their Finest“). D. Brühlio veidas puikavosi Holivudo masinio populiarumo filmo „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) plakate. Lioras Ashkenazis žiūrovams turėtų būti pažįstamas iš komiško trilerio „Dideli blogi vilkai“ (angl. „Big Bad Wolves“).

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles