Sulauksime „Piktadarės istorijos“ pratęsimo

Sulauksime „Piktadarės istorijos“ pratęsimo

Režisieriaus Roberto Strombergo pasaka „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) su Angelina Jolie pagrindiniame raguotos fėjos vaidmenyje susilauks pratęsimo. Tai buvo tik laiko klausimas, kada studija „Disney“ po itin stipraus juostos pasirodymo visame pasaulyje, atnešusiame 758 milijonus dolerių, paskelbs apie antrąją dalį.

Antrosios dalies scenarijų parašys Linda Woolverton, kuri jau anksčiau dirbo su studijos „Disney“ filmais. Jos filmografijoje yra hitai „Liūtas karalius“ (angl. „Lion King“), „Mulan“ (angl. „Mulan“), „Alisa stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“). Ji taip pas buvo atsakinga ir už pirmosios „Piktadarės istorijos“ scenarijų. Pagal jos parašytą scenarijų į kino ekranus bus perkelta žinoma klasikinė animacinė pasaka „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“).

„Piktadarės istorija“ į kino ekranus atkeliavo 2014 metais ir tapo savotiška „Miegančiosios gražuolės“ (angl. „Sleeping Beauty“) interpretacija. Veiksmas buvo pateiktas iš Maleficentės perspektyvos, kuri juostos metu persikūnija į neigiamą personažą.

Filmas studijai kainavo 180 milijonų dolerių, tačiau visame pasaulyje sulaukė itin didėlio pasisekimo ir galiausiai užsidirbo 758 milijonus dolerių. 241 mln. filmas užsidirbo tėvynėje.

Pasak portalo „Deadline“ šaltinių, šį kartą derybos su Angelina Jolie vyks šiek tiek kitaip. Studijai teks gerokai paišlaidauti, jeigu ji nori, kad aktorė pasirodytų būsimame filme. Už pirmąją dalį A. Jolie gavo 20 milijonų dolerių honorarą, tačiau dabar kalbos eina, jog suma gali padvigubėti. Jeigu taip įvyktų, aktorė taptų pirmąją moterimi, kuriai būtų sumokėtas toks honoraras.

Kaip žinoma, A. Jolie ne itin didelė tęsinių mėgėja, todėl į kino ekranus neišėjo gana sėkmingų komerciškai filmų „Druska“ (angl. „Salt“) ir „Ieškomas“ (angl. „Wanted“) tęsiniai.
Kada pasirodys „Piktadarės istorijos“ pratęsimas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles