Forestas Whitakeris prisijungia prie naujojo „Žvaigždžių karų“ filmo

Forestas Whitakeris prisijungia prie naujojo „Žvaigždžių karų“ filmo

Nepatikrinta informacija nuolat apsupami „Žvaigždžių karų“ filmai turi naują gandą – „Variety“ praneša, kad prie šalutinio franšizės projekto „Vienišius“ (angl. „Rogue One“) prisijungė aktorius Forestas Whitakeris.

„Variety“ neturi žinių, koks vaidmuo turėtų tekti aktoriui ir kol kas negalima patvirtinti, kad jis tikrai vaidins šiame filme, tačiau talentu aktorius tikrai pasižymi. F. Whitakeris plačiosioms auditorijoms geriausiai yra žinomas už savo vaidmenį 2006 metų filme „Paskutinis Škotijos karalius“ (angl. „The Last King of Scotland“), už kurį gavo Oskarą, Auksinį gaublį ir daugelį kitų apdovanojimų. Jis taip pat pasižymėjo vieną sezoną trukusiu pasirodymu seriale „Skydas“ (angl. „The Shield“), dėl kurio kritikai jį apipylė liaupsėmis.

Pastaruoju metu aktorius vaidina įvairaus kalibro filmuose, tačiau „Vienišius“ neabejotinai papuoš jo ir šiaip turtingą reziumė.

Kol kas oficialios informacijos apie patį filmą yra itin mažai. Žinoma tik tiek, kad filmo veiksmas vyks tarp trečiojo ir ketvirtojo „Žvaigždžių karų“ epizodų, todėl su naujausiais franšizės filmais ši juosta neturės nieko bendro. Joje bus pasakojama apie tai, kaip grupė sukilėlių siekė pagrobti Mirties žvaigždės (angl. Death Star) planus.

Jau patvirtinta, kad filme pagrindinį vaidmenį atliks šių metų Oskaruose nominuota aktorė Felicity Jones. Taip pat žinoma, kad juostoje pasirodys Rizas Ahmedas, Diego Luna ir Benas Mendelsohnas. Filmą režisuos Garethas Edwardsas.

„Vienišius“ kino teatruose pasirodys 2016 metų gruodžio 16 dieną. Tuo tarpu naujausias franšizės filmas „Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) pasirodys jau šių metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles