Winona Ryder vaidins naujame mistiniame seriale

Winona Ryder vaidins naujame mistiniame seriale

Winona Ryder tapo dar viena garsia aktore, pasiryžusia keltis į serialų pasaulį. „The Hollywood Reporter“ išsiaiškino, kad W. Ryder vaidins naujame „Netflix“ kuriamame seriale.

„Montokas“ (angl. „Montauk“) atstovaus mistikos žanrą. Jame bus pasakojama apie paslaptingai pradingusį berniuką, kurio paieškoms yra metamos didžiulės artimųjų, draugų ir policijos pajėgos. Paieškų metu tampa aišku, kad į šią istoriją yra įsivėlusios slaptosios tarnybos, atskleidžiamos įvairios sąmokslo teorijos, išjudinamos antgamtinės galios ir atrandama maža mergaitė, galinti susieti visus šiuos dalykus.

W. Ryder įkūnys vienišą motiną, kuri, panikuodama dėl savo sūnaus dingimo, pasitelkia į pagalbą galias, kurių ji iki šiol nebuvo regėjusi.

Serialą sukūrė broliai Mattas ir Rossas Dufferiai, iki šiol parašę kelis neįsimintinus filmus bei dirbę prie ne itin garsių serialų. Jiems teks rimta atsakomybė – jiedu rašys ir prodiusuos visas aštuonias „Montoko“ serijas.

Tuo tarpu W. Ryder tai taip pat bus savotiškai sunki užduotis. Aktorė dar niekada nėra įkūnijusi pagrindinės kokio nors serialo veikėjos, todėl tai jai bus nauja patirtis. Tiesa, iki „Montoko“ pasirodymo ji dar suvaidins naujame mini seriale „Parodyk man herojų“ (angl. „Show Me a Hero“), kuris turėtų pasirodyti šių metų pabaigoje.

Kol kas neaiški tiksli „Montoko“ premjeros data, tačiau serialo galima laukti tik kitąmet.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles