Ekrane atgims istorinės lenktynės

Ekrane atgims istorinės lenktynės

Paskutiniu metu netrūksta tikrais įvykiais paremtų filmų apie sportą – vieni jų būna ilgi ir perspausti, kiti – pilni veiksmo ir bereikalingo patoso. Tačiau būna tokių, apie kuriuos žiūrovas nesiliauja galvoti net išėjęs iš kino teatro ir dar ilgai po to. Pažvelgus, kokia svajonių komanda stos prieš kameras kuriant (kol kas tikslaus pavadinimo neturintį) filmą apie 1966 metų „Le Mans“ lenktynes, jau dabar apima nuojauta, kad ekranus pasieks išties įspūdingas reginys. Mattas Damonas, Christianas Bale‘as ir Caitriona Balfe oficialiai patvirtinti aktoriai vaidinsiantys filme, o režisieriaus kėdėje įsitaisė Jamesas Mangoldas.

Kaip praneša „The Variety“, dėl vaidmens derasi filmo „Baudėjas“ (angl. „The Punisher“) žvaigždė Jonas Bernthalas. Jei susitarimas įvyks, J. Bernthalui atitektų Lee Iacocca – „Ford“ įmonės plėtros vadovo vaidmuo. Aktorius daugumai pažįstamas iš serialo „Vaikštantys numirėliai“ bei filmų „Sąskaitininkas“ ir „Vėjų upė“.

Brolių Jezo ir Johno-Henrio Butterworthų sukurtas filmo scenarijus pasakoja apie istorines automobilių lenktynes, kuriose ryžtinga ir dėl pergalės viskam pasiryžusi komanda, vadovaujama inžinieriaus Carollo Shelby‘io (aktorius Mattas Damonas) ir vairuotojo Keno Mileso (aktorius Christianas Bale‘as), siekia nugalėti ne vieną čempiono titulą turinčią „Ferrari“ komandą. Ir nors ankščiau yra pasklidę kalbų, kad filmą režisuos Michaelas Mannas, nereikėtų susimaišyti – jis kartu su Josephu Kosinskiu kurs panašiais įvykiais paremtą serialą.

Belieka tik su nekantrumu laukti, kaip pavyks režisieriui J. Mangoldui perkelti legendinę automobilių „Ford“ ir „Ferrari“ kovą į ekranus. Numatoma filmavimo pradžia – šių metų vasara.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles