Ewanas McGregoras vaidins „Švytėjimo“ tęsinyje

Ewanas McGregoras vaidins „Švytėjimo“ tęsinyje

Turbūt daugeliui tai bus naujiena, tačiau taip – Stepheno Kingo knyga „Švytėjimas“ („The Shining“) turi tęsinį – 2013-aisiais pasirodžiusį „Daktarą Miegą“ („Doctor Sleep“). Pirmosios užuominos apie tęsinį iškilo į viešumą 2009-aisiais, kai Kingas papasakojo pirminę knygos siužeto idėją, o vėliau surengė balsavimą savo svetainėje, leisdamas patiems skaitytojams nuspręsti, kurią knygą jis rašys: „Tamsiojo bokšto“ („The Dark Tower“) tęsinį ar „Daktarą Miegą“ – laimėjo pastarasis.

Stephenas Kingas pasakojo, jog tęsinio istorija įkvėpta Oskaro – Providense gyvenusio gyvūnų terapijai naudojamo katino, neva galėjusio nuspėti, kada mirs pacientai. „Pamaniau, kad man reikia parašyti apie tai – sujungiau šią idėją su suaugusio, ligoninėje dirbančio Denio Toranso vaizdu ir supratau, kad viskas – aš tikrai parašysiu šią knygą“ – sakė jis.

Kol kas apie filmą buvo žinoma tiek, kad režisieriaus kėdę užims Mike’as Flanaganas, pernai režisavęs puikiai sutiktą „Džeraldo žaidimo“ Netflix ekranizaciją bei kelis indie siaubo filmus, įskaitant „Tylą“ („Hush“) bei „Okulus“ („Oculus“). Scenarijaus autoriumi paskirtas Akiva Goldsmanas, dėl kurio fanai šiek tiek suirzę: nors jo dėka atsirado neblogai įvertintas „Nuostabus protas“ („A Beautiful Mind“) bei „Aš esu legenda“ („I Am Legend“), paskutiniai jo darbai, tarp kurių nepasisekusi „Tamsos bokšto“ ekranizacija bei „Penktoji banga“ („The 5th Wave“), švelniai tariant, nedžiugina.

Vakar paskelbta, jog prie komandos jungiasi Ewanas McGregoras, atliksiantis Džeko Toranso sūnaus Denio vaidmenį. Žinome, jog filme bus pasakojama istorija apie jo tapimą Daktaru Miegu, dirbančiu ligoninėje ir padedančiu mirštantiems. Vėliau Denis sutinka merginą, turinčią itin stiprią švytėjimo dovaną – ją persekioja grupė, turinti panašių gebėjimų. Pora atranda, jog jų jėgos auga, kai įkvepiami „garai“, kylantys iš „švytėjimo“ dovaną turinčių ir skausmingai mirštančių žmonių.

Filmą išleisti planuojama 2020-ųjų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles