Dėl finansinės rizikos naujasis Džeimso Bondo filmas atidedamas septyniems mėnesiams

Dėl finansinės rizikos naujasis Džeimso Bondo filmas atidedamas septyniems mėnesiams

Trūko tiek nedaug. Po ilgo ir sunkaus kūrybinio proceso, dvidešimt penktasis Džeimso Bondo filmas „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“) pagaliau buvo paruoštas kino ekranams. Anonsai išleisti, plakatai padaryti, titulinė daina išrinkta, o susidomėjimas filmu didžiulis. Ir štai likus tik mėnesiui iki premjeros, „Universal“, su visų dirbusių prie projekto palaikymu, nusprendžia atidėti „Mirtis palauks“ pasirodymą. Ir ne savaitei ar dviem, o ilgiems septyniems mėnesiams.

Naujos „Mirtis palauks“ išleidimo datos dabar yra lapkričio 12 d. Europoje ir lapkričio 25d. Amerikoje. Filmo prodiuseriai pateikdami šį sprendimą argumentavo, kad jis yra paremtas finansiniais rezultatais, o ne plintančiu korona virusu. Tokiam dideliam ir laukiamam projektui kaip naujas Džeimso Bondo nuotykis bei paskutinis aktoriaus Danielo Craigo pasirodymas šioje serijoje, norima, kad užsienio kino teatrai dirbtų pilnu pajėgumu. Rizika prarasti didelę dalį pelno iš užsienio kino teatrų privertė „Universal“ studiją paskelbti atidėjimą.

Šalyse, kur virusas yra labiausiai paplitęs, gyventojai raginami būti namuose. Dėl to, didžioji dalis kino teatrų šiuo metu yra uždaryti. Statistika rodo, kad šių metų Taivano, Singapūro bei Honkongo kino teatrų lankomumas sumažėjo perpus, o Pietų Korėjos bei Italijos kino industrijos nuostoliai siekia 70 procentų. Tuo tarpu, populiarūs sausio bei vasario filmai yra neterminuotai atidėti Kinijoje. Su tokia prasta situacija daugiau brangių filmų gali sekti „Mirtis palauks“ pavyzdžiu ir palaukti geresnio finansinio laikotarpio. Numatoma, kad naujasis „Disney“ perdirbinys „Mulan“, kuris buvo kurtas Kinijos auditorijai, irgi sulauks panašaus likimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles