Ilgalaikis serijos scenaristas sugrįžta į septintą „Paranormalių reiškinių“ filmą

Ilgalaikis serijos scenaristas sugrįžta į septintą „Paranormalių reiškinių“ filmą

Siaubo filmus kuriančios studijos „Blumhouse Productions“ vadovas Jasonas Blumas neseniai prasitarė apie „Paranormalių reiškinių“ (angl. „Paranormal Activity“) serijos sugrįžimą. Septintasis serijos filmas jau yra patvirtintas ir turėtų pasirodyti 2021 m. kovo 19 dieną, o į jo kūrimą grįžo ilgalaikis serijos scenaristas.

Christopheris Landenas yra žinomas kaip „Paranormalių reiškinių“ serijos galva nuo antro iki penkto filmų scenarijai buvo parašyti jo, taip pat jam teko sėsti į režisieriaus kėdę dirbant prie „Paranormalūs reiškiniai 5“. Pasibaigus šiems filmams, C. Landenas dirbo prie sėkmingų abiejų „Mirties dienos“ (angl. „Happy Death Day“) dalių, o šių metų pabaigoje pasirodys pavadinimo dar neturintis jo kurtas siaubo trileris su aktoriumi Vince’u Vaughnu. Įkalbinus J. Blumui, kitas režisieriaus ir scenaristo projektas bus septintasis „Paranormalių reiškinių“ filmas. Kadangi serija jau kelis metus buvo užmiršta, galima tikėtis naujos istorijos ar visiško perdirbinio.

Šios serijos mėgėjai galbūt prisimena, kad 2015-ais metais išleistas paskutinis filmas „Paranormalūs reiškiniai: vaiduoklio dimensija“ (angl. „Paranormal Activity: The Ghost Dimension“) buvo pristatomas kaip serijos pabaiga. Vis dėlto, pinigai sako ką kitą. Visa serija studijai uždirbo apie 900 milijonus JAV dolerių, nors bendra filmų biudžeto suma siekia tik 30 milijonų. Tad mažai stebėtina, kad su J. Blumu bendradarbiaujanti „Universal“ studija nenori palikti tokio aukso puodo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles